هیتاچی بیل های مکانیکی معدنی سری EX-7 خود را معرفی می کند

هیتاچی بیل های مکانیکی معدنی سری EX-7 خود را معرفی می کند

هیتاچی بیل های مکانیکی معدنی EX2600-7 و EX5600-7 را معرفی می کند که برای افزایش کارایی، قابلیت اطمینان و دوام طراحی شده اند.

این مدل ها بخشی از خط تولید بیل های مکانیکی معدنی سری جدید EX-7 هستند که تمرکز هیتاچی بر بهبود مستمر از طریق فن آوری های بهره وری سوخت و مهندسی پیشرفته را برجسته می کنند.

Brian Mace، معاون بازاریابی معادن و مدیر برنامه های کاربردی ماشین آلات ساخت و ساز هیتاچی امریکا، گفت: "سری EX-7، ماشین های معدنی هیتاچی را به سطح بعدی می برد. ترکیبی از ویژگی های صرفه جویی در سوخت در EX2600-7 و EX5600-7 به بهبود بهره وری مشتریان ما کمک خواهد کرد."

هیتاچی FCO

در مدل EX2600-7 و EX5600-7، فن آوری بهینه سازی مصرف سوخت هیتاچی (FCO) با استفاده از گزینه های موتور و پیشرفت های سیستم هیدرولیک، مصرف سوخت را تا 8-10 درصد کاهش می دهد، در مقایسه با مدل های قبلی (EX2600-6 و EX5600-6) .

مشتریان می توانند گزینه ی Cummins یا MTU EPA Final Tier 4 را انتخاب کنند.

بهبود راندمان هیدرولیکی شامل تنظیم کننده های اصلی پمپ های الکتریکی است که قبلا توسط یک سیستم هیدرولیکی کنترل می شد و یک کاهش در کار مکانیکی برای قدرت سیستم هیدرولیکی است.

EX2600-7 و EX5600-7 همچنین مصرف برق را با بازسازی مدار و یک کولر و فن روغن هیدرولیک که می توانند با سرعت پایین تر برای حفظ دمای مطلوب روغن عمل کنند، کاهش می دهد.

سنسورهای آلودگی در هر پمپ اصلی کمک می کند تا خطر پارگی و خرابی دستگاه های گران قیمت با تشخیص آلودگی بیش از حد و در صورت لزوم هشدار دهنده، کاهش یابد.

یک فیلتر هوا از ورود گرد و غبار و آوار به داخل دستگاه جلوگیری می کند. تعمیر و نگهداری نیز  بدون نیاز به روغن کاری انجام می شود و از روغن های هیدرولیکی برای روانکاری به جای گریس استفاده می کنند.

افزایش دید و کنترل های ارگونومیک، به افزایش بهره وری، راحتی و ایمنی اپراتور کمک می کند.

علاوه بر این، یک مانیتور چند صفحه ای پیشرفته، با فراهم آوردن اطلاعات دقیق تر وضعیت، به بهبود عملکرد دستگاه و سرعت آن کمک می کند.

AerialAngle

سری EX-7 هیتاچی گزینه ی AerialAngle را ارائه می دهد که محبوبیت آن در میان مشتریان بسیار زیاد است و به عنوان یک سیستم دید 360 درجه ای کار می کند.

این سیستم کمک می کند تا با اشاره به محیط اطراف دستگاه، از طریق یک مانیتور نمایشگر که ترکیبی از مجموعه ای از تصاویر گرفته شده توسط دوربین های واقع در نقاط مختلف در اطراف دستگاه است، بر دستگاه کنترل داشته باشد.

EX2600-7 و EX5600-7 برای بازارهای ایالات متحده، کانادا، امریکای لاتین و برزیل در دسترس خواهند بود.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21459