هولت میزبان نمایشگاه ملی ماشین های عتیقه کاترپیلار

هولت میزبان نمایشگاه ملی ماشین های عتیقه کاترپیلار

Holt Cat, بزرگترین نمایندگی فروش کاترپیلار در ایالات متحده آمریکا, نمایشگاه ملی ماشین های عتیقه کاترپیلار را از 26 تا 28 اکتبر برگزار کرد. مدیر عامل شرکت، پیتر جی هولت، و رییس شرکت، کورینا هولت ریچتر، جانشین رئیس مرحوم بنجامین هولت هستند که در سال 1904 اولین تراکتور موفق را ساخت و نام آن را "کاترپیلار" گذاشت.

این رویداد عتیقه های هولت و تجهیزات کاترپیلار و تکنولوژی قرن بیست و يکم را که به انقلاب صنعتی برمی گردد را جشن می گیرد که شامل يک مدل چوبی Holt Manufacturing از سال 1910 و يک CAT Experimental 20 از نمایشگاه جهانی 1927 است.

این رویداد سه روزه در مرکز Holt Cat، واقع در 5665 SE Loop 410، سن آنتونیو، تگزاس 78222 برگزار شد.

رهبران Holt Cat, اعضای  Holt Collector’s Club و همچنین اعضای ACMOC از سراسر جهان حضور داشتند. نمایشگاه شامل نمایش های تراکتور عتیقه, نمایش زنده کار ماشین ها، نمایشگاه های تراکتور، کالاهای تجاری، سرگرمی و نوشیدنی بود.

Holt Cat، فروش، اجاره و خدمات ماشین آلات کاترپیلار، موتورها، ژنراتورها و کامیون ها را در 118 کشور انجام می دهد.

هولت بازسازی مجدد ماشین و موتور را ارائه می دهد، تجهیزات دست دوم را در سراسر جهان به فروش می رساند و در خط تولید خود تجهیزات پاکسازی زمین و تانکر های آب  Hold Spray King را می سازد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21274