همکاری جان دیر و Wacker Neuson در عرضه عرضه بیل مکانیکی کامپکت

همکاری جان دیر و Wacker Neuson در عرضه بیل مکانیکی کامپکت

جان دیر و Wacker Neuson در قرارداد استراتژیک عرضه بیل های مکانیکی کامپکت مشارکت می کنند.
همانطور که تقاضا برای تجهیزات ساخت و ساز جان دیر در سراسر جهان افزایش می یابد، این شرکت در حال مشارکت در یک قرارداد استراتژیک با Wacker Neuson است تا بیل های مکانیکی کامپکت را در چین، جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه عرضه کند. این مدل ها از 1.7 تا 7.5 تن (1700 تا 7500 کیلوگرم) هستند و به طور خاص برای مشتریان در بازار آسیا و اقیانوس آرام توسعه می یابد. هدف از این مشارکت، همکاری بلند مدت در بازارهای کلیدی رشد است.

دیوید تورن، معاون ارشد فروش و بازاریابی شرکت ساخت و ساز و جنگلداری جان دیر، گفت:" در مشارکت با Wacker Neuson، جان دیر، تجربه و موفقیت محصولات نوآورانه و مشتری پسند خود را در جهت توسعه موقعیت خود در منطقه آسیا و اقیانوس آرام، به کار می گیرد. این بیل های مکانیکی ساخته شده برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان است و جان دیر نام تجاری و نمایندگی فروشندگان خواهد بود."
در حالی که هر دو شرکت متعهد به همکاری استراتژیک درازمدت هستند، این موافقتنامه به مدت پنج سال اجرا می شود و می تواند پنج سال دیگر نیز ادامه یابد. انتقال اولیه چهار بیل مکانیکی کامپکت در اوایل سال 2019 آغاز خواهد شد و منشا آن عمدتا از کارخانه Wacker Neuson در Pinghu چین است. سرویس و پشتیبانی این ماشین آلات از طریق شبکه فروشندگان جان دیر ارائه می شود.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21240