هفت نکته برای خرید تجهیزات استفاده شده

هفت نکته برای خرید تجهیزات استفاده شده

خرید تجهیزات ساختمانی دست دوم می تواند یک کار ترسناک باشد. با اجرای چند مرحله ساده ، می توانید از یک روند بدون مشکل اطمینان حاصل کنید.

تام هورنر، مدیر بازاریابی و کارشناس تجهیزات استفاده شده اجاره ای کوپر ( Cooper Equipment Rentals)، چند نکته را که در طول سالها به او کمک کرده است با ما به اشتراک می گذارد.

هورنر با 13 سال تجربه در صنعت ساخت و ساز و حمل و نقل، دانش گسترده و درک عمیقی از بهترین روشهایی که هنگام خرید تجهیزات لازم است، دارد. در اینجا هفت نکته برای خرید تجهیزات ساخت و ساز دست دوم آورده شده است:

خرید از یک شرکت معتبر

هنگام خرید تجهیزات فرسوده، هورنر خرید آنها را از شرکتی که در آن زمینه دانش دارد توصیه می کند. به طور معمول بهتر است به دنبال تجهیزات شرکت های متخصص در خرید و اجاره تجهیزات ساخت و ساز باشید. این به شما کمک می کند کالایی که توسط متخصصان نگهداری شده و در بهترین شرایط بوده است را خریداری کنید.

بررسی پیشینه 

قبل از نهایی کردن خرید، هورنر بر اهمیت انجام بررسی پیشینه تأکید می کند.

شرکتی که از آن خرید می کنید باید بتواند سوابق خدمات را ارائه دهد و به سوالات در مورد تعمیر و نگهداری دستگاه به طور دقیق پاسخ دهد. او همچنین پیشنهاد می کند که درخواست شماره سریال کنید که به شما امکان می دهد مستقیماً با OEM برای جستجوی پیشینه دستگاه تماس بگیرید. اجرای جستجوی پیشینه این امکان را برای شما فراهم می کند که ببینید آیا قطعه ای از تجهیزات از فروشنده خدمات دریافت کرده است یا خیر و یا دارای شرایط ضمانت است. 

تحقیقات بازار خود را انجام دهید

هنگام جستجو درباره تجهیزات استفاده شده، ضروری است که ابتدا درباره محصولی که قصد خرید آن را دارید، تحقیقات بازاری را انجام دهید.

هورنر برای آگاهی از هزینه های قابل مقایسه برای تجهیزات مورد علاقه شما، توصیه می کند از وب سایت های تجهیزات استفاده شده استفاده کنید. او معتقد است که تجهیزات باید با قیمت واقعی خود فروخته شوند. مهم است که یک خریدار آگاه باشید، تا روند مذاکره را به طور موثر هدایت کنید و مکالمه آگاهانه بین خریدار و فروشنده داشته باشید. 

از نظر شخص دیگری بهره ببرید

نکته ای که هورنر به شدت به آن تاکید دارد آوردن شخصی با خود برای مشاهده دستگاهی است که می خواهید خریداری کنید. هنگام تأمل در مورد خرید، بهتر است ابتدا با شخصی که مهارت مکانیکی دارد مشورت کنید.

نگاه دوم به دستگاه، روش خوبی برای اطمینان از این است که تمام زمینه های بازرسی را پوشش داده اید و خریدی انجام می دهید که پشیمان نخواهید شد.

محدودیت هزینه تعیین کنید

برای اطمینان از اینکه فراتر از بودجه خود نروید، تعیین محدودیت سختگیرانه مالی ضروری است. اگرچه بعضی اوقات به خصوص در شرایط حراج تجهیزات مدیریت مالی آسان می شود اما بسیار مهم است که به محدودیت هزینه های از پیش تعیین شده خود پایبند باشید تا از هزینه زیاد برای دستگاه خودداری کنید. هر وقت هورنر در حال خرید تجهیزات است، شخصی را به همراه خود می آورد تا راهنما باشد.

خرید تجهیزات ساخت و سازی یک فرآیند بسیار هیجان انگیز است. آوردن شخصی که از محدودیت هزینه شما اطلاع دارد به شما کمک می کند تا این روند را راحت تر پیش ببرید.

با فروشنده تجهیزات خود صادق باشید

برای اطمینان از تهیه قطعه ای از تجهیزات متناسب با نیازهای شما، ایجاد یک رابطه صادقانه با فروشنده تجهیزات ضروری است.

اگرچه ممکن است فکر کنید می دانید چه دستگاهی برای پروژه شما بهترین کار را خواهد کرد، اما ممکن است یک وسیله دیگر نیز وجود داشته باشد که بیشتر با نیاز شما متناسب باشد. اگر دقیقاً همان چیزی را که می خواهید خریداری کنید را مطرح کنید، فروشنده تجهیزات شما می تواند ارزیابی کند که آیا قطعه ای که می خواهید خریداری کنید برای شما مناسب است یا خیر.

عجله نکنید

وقتی نوبت به خرید ماشین می رسد، بدترین کاری که می توانید انجام دهید تسلیم شدن در برابر فشار محدودیت های زمانی است.

شما نباید در خرید عجله کنید که در آخر پشیمان شوید. بهتر است وقت کافی بگذارید و تمام گزینه های موجود را بررسی کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

آنچه هورنر از کار در تجهیزات اجاره ای کوپر دوست دارد این است که می تواند قبل از معامله خرید، گزینه اجاره دستگاه را به مشتریان خود ارائه دهد.

علاقه هورنر به تجهیزات ساخت و سازی همان چیزی است که به موفقیت او در طی سالها کمک کرده است.

عشق و علاقه او به ساخت و ساز و آشنایی در این صنعت، وی را در امر خرید تجهیزات ساخت و ساز دست دوم به یك متخصص تبدیل کرده است. 

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21627