هدایت کننده لوله جان دیر مدل 700L PL40

هدایت کننده لوله جان دیر مدل 700L PL40

هدایت کننده لوله جان دیر مدل 700L PL40 ، تجهیزات این شرکت را با ظرفیت بالابری 18 تن تکمیل کرد. هدف مدل ساخته شده اتصال به انواع دکل های جانبی است.

هدایت کننده لوله 700L PL40 دارای توان 135 اسب بخار ( 100 کیلووات) از قدرت موتور PowerTech PVS 6068 جان دیر است و در مقایسه با ماشین های قبلی پایه قدرت هیدرولیک بیشتری دارد. این باعث بهبود عملکرد کلی موتور و افزایش پیک گشتاور در ماشین هدایت کننده لوله جدید می شود. سیستم هیدرولیک مرکز فشار و سنسور بار شامل یک پمپ با جابجایی متغیر است و سرعت جریان تقویت شده عملکرد هیدرولیکی را افزایش می دهد.

کنترل ها، از جمله حالت Eco ، Auto Idle (زمان بیکاری خودکار) و Auto Shutdown (خاموش شدن خودکار)، از طریق مدول روی سوییچ فعال می شوند. ویژگی حالت اکو با تنظیم یکپارچه دور موتور برای بارگیری، مصرف سوخت را بهینه می کند. تایمرهای Auto Idle و Auto Shutdown باعث کاهش هزینه های سوخت و صرفه جویی در ساعت گارانتی در هنگام کار کم یا استفاده کم می شوند.

کابین هدفمند باعث کاهش سر و صدا، افزایش دید و افزایش راحتی اپراتور در عملیات های هدایت لوله می شود. کابین کروک باعث افزایش دید و بهبود ارتباط در محیط کار می شود.

ادغام یکپارچه کنترل های ماشین هدایتگر لوله با کنترل های جوی استیک جان دیر باعث افزایش بیشتر بهره وری در محیط کار می شود. جوی استیک کنترل دکل جانبی الکتروهیدرولیک همراه با غلتک متناسب با استفاده از یک دست امکان کنترل دقیق را به اپراتور می دهد. به گفته این شرکت، انتقال هیدرواستاتیک دوطرفه و تنظیم بدون ارتعاش، کنترل دقیق و قابل پیش بینی در امتداد ترانشه را بدون ایجاد حرکات ناگهانی ارائه می دهند.

این لوله گذار به مدت 5 سال در بازار با telematics JDLink همراه است. سیستم پشتیبانی جان دیر، Connected Support، مجموعه ای از ابزارهای کارخانه و فروشنده از جمله Service ADVISOR Remote (خدمات از راه دور) می باشد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21610