X730 جان دیر

نگاهی دقیق تر به ویژگی های X730 جان دیر

 این دستگاه دارای یک گارانتی سپر به سپر 4 ساله / 700 ساعته می باشد و قاب آن با قابلیتی سنگین ساخته شده است.

نگاهی به بعضی از ویژگی های برجسته X730 جان دیر بیندازید.

باتری و ژنراتور

سیستم شارژ مجدد تنظیم شده با ظرفیت بالا به طور خاص طراحی شده است تا توانایی کافی برای شارژ باتری را فراهم کند. همچنین برای اجرای تجهیزات الکتریکی مانند چراغ یا سمپاش ضروری است. باتری بزرگ با ظرفیت بالا شروع سریع در شرایط آب و هوای سرد را فراهم می کند.

کنترل کود گیاهی™

کنترل کود گیاهی نه تنها موثر است، بلکه اجازه می دهد که قدرت به راحتی تبدیل شود زمانی که اپراتورها بخواهند از گزینه تخلیه جانبی استفاده کنند یا مواد چمن را جمع آوری کنند. کسانی که از این دستگاه استفاده میکنند می توانند وابستگی خود را به کود کاهش دهند و نیاز به پاک کردن برداشت را از بین ببرند.


موتور V-Twin

این موتور از سیستم قدرت iTorque ™ جان دیر با تزریق سوخت الکترونیکی برای عملکرد استثنایی استفاده می کند. این نیز به طور خاص برای دوام و توانایی اداره کردن برنامه های کاربردی تجاری طراحی شده است. موتور دارای یک جابه جایی بزرگ 45.5 مکعب در اینچ است که مقدار زیادی از قدرت و گشتاور را در هر شرایط عملیاتی فراهم می کند. همچنین خنک کننده مایع را برای عملیات ساکت تر و عمر طولانی تر فراهم می کند.

فرمان هیدرولیکی

قدرت فرمان در X730 جان دیر استاندارد است. این ویژگی کنترل خودرو مانندی را ارائه می دهد که خستگی اپراتور را کاهش می دهد و در نهایت باعث افزایش بهره وری می شود.

قاب X730 جان دیر از فولاد جوش داده شده و برای دوام و طول عمر طولانی است. برای نیروی بیشتر، ریل های جانبی قاب از فولاد 7 و فولادی 0.18 اینچ تشکیل شده است و براکت سپر جلو از فولاد سنگین 0.375 اینچ تشکیل شده است.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2156