نکاتی برای انتخاب مناسب راه حل ذخیره سوخت مدرن

نکاتی برای انتخاب مناسب راه حل ذخیره سوخت مدرن

بعضی چیزها دائما تغییر می کنند برای مثال اتومبیل ها را به یاد بیاورید، هر سال تغییرات و پیشرفت های قابل توجهی را به ارمغان می آورد و روزی، اتومبیل های کاملا مستقل به به جاده ها می روند.

از طرف دیگر، مخازن ذخیره سوخت، به طور سنتی، به عنوان یک محصول در حال تغییر نیستند.

با این حال، تولید کنندگان بیشتر به طراحی راه حل های ذخیره سازی سوخت برای کسب و کار مدرن، با ویژگی هایی از قبیل نظارت بر کنترل از راه دور، ذخیره سازی برای مایع اگزوز دیزل و تطبیق حمل و نقل جهانی نیاز دارند.

هزینه ی جهانی

دیزل، تقریبا 98 درصد منبع انرژی مصرف شده در سایت های کارمعمولی، عملا هزینه ی جهانی برای پیمانکارها است. همانطور که صنعت ساخت و ساز تغییر می کند و شرکت ها در سطح جهانی رقابتی تر می شوند، سودآوری برای کسب و کارهایی که راه های جدید و کارآمد برای مدیریت دارایی ها، از جمله ذخیره سازی سوخت را پیدا نمی کنند، همچنان کاهش می یابد.

امروزه، مخازن واقع در سایت ها می توانند مدیریت سوخت را از قبل ساده تر کنند.

برای به حداکثر رساندن خرید یک مخزن سوخت، عواملی نظیر مزایای نظارت بر سوخت، هزینه های تمیز کردن و تعمیر و نگهداری، حمل و نقل مخزن، جلوگیری از سرقت و موارد دیگر وجود دارد.

ظرفیت مخزن سوخت و تحرک

مخزن بزرگتر، بی تحرک تر است. با دانستن میزان استفاده از سوخت و نیازهای تحرک در تامین سوخت، مخزن هایی با ظرفیت کمتر از 550 لیتر برای ظروف ایزو که حاوی 95000 لیتر سوخت هستند را می توان انتخاب کرد. داشتن منبع سوخت واقع در سایت موجب صرفه جویی در وقت و پول می شود.

آسان ترین گزینه های حمل و نقل کوچک تر، مخازن تریلر نصب شده DOT ​​هستند. این مخازن معمولا بین 750 تا 3800 لیتر سوخت نگه می دارند و برای انتقال سوخت به مکان های دور افتاده ایده آل هستند.

مخازن طراحی شده برای انطباق با تاییدیه های جهانی، از جمله UL، ULC، سازمان ملل متحد و حمل و نقل کانادا، معمولا مقاوم ترین اند. با این حال، به خاطر داشته باشید که فقط به دلیل اینکه مخزن تایید شده هستند، لزوما به این معنی نیست که این گزینه امن ترین هستند.

نیاز به یک مخزن سوخت بزرگتر دارید؟

اگر شغل شما نیاز به یک مخزن بزرگتر از 3800 لیتر داشته باشد، در نظر بگیرید که چگونه آن را در اطراف محل کار قرار دهید. برای حرکت دادن مخازن گرد اغلب، جرثقیل یا لودر لازم است. بیشتر تانک های مکعبی نیز می توانند به این روش حرکت کنند، اما برای قابلیت انعطاف پذیری بیشتر، به تیغه لیفتراک متصل می شوند.

ساده سازي

مقررات زیست محیطی نیز باید مورد توجه قرار گیرد و آلودگی خاک یک نگرانی عمده برای مخازن سوخت در محل است. در حالیکه تمام مخازن باید استانداردهای زیست محیطی را رعایت کنند، مخازن گرد، گزینه های سنتی برای ذخیره سازی، با هزینه اضافه مالکیت و تمیز کردن ثانویه مخازن همراه است.

مبلغ متوسط ​​ تمیز کردن حدود 150 دلار است که ممکن است در مناطقی که به طور منظم یا پس از باران نیاز به تمیز کردن دارند، افزایش یابد. یکی از ویژگی های فزاینده ای که در مخازن جدید، به ویژه مخازن مکعبی وجود دارد، 110 درصد مقاومت در برابر آب و هوا است. این امر، نیاز به یک تمیز کردن ثانویه را حذف می کند و می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی در طول عمر مخزن شود.

محدودیت های اگزوز دیزل یکی دیگر از نگرانی های زیست محیطی برای صاحبان کسب و کار امروز است. بسیاری از تولیدکنندگان گزینه های مخزن را با DEF عرضه می کنند که با استفاده از یک مخزن ساده، باعث کاهش زمان خاموشی می شود.

سوخت در سایت های کار راه دور

برای مشاغل در نقاط دور افتاده، مزایای تکنولوژی ردیابی از راه دور می تواند موجب سودآوری شود. ردیابی سوخت از راه دور به پیمانکاران کمک می کند تا از هر نقطه سوخت را نظارت و مدیریت کنند. برای پیمانکاران با پروژه های متعدد در سایت های مختلف، این می تواند راه حلی آسان در نگهداری از منابع سوخت باشد.

پیگیری هر قطره

برای بهبود ردیابی و امنیت بیشتر، سیستم های کاردلاک یک روش کارآمد برای نظارت بر اینکه چه کسی سوخت را پمپاژ می کند و چقدر هزینه دارد، است.

به عنوان مثال، یک پیمانکار با استفاده از 75000 لیتر دیزل در هفته، ممکن است در هر هفته 3800 لیتر هدر بدهد.

اگر هر لیتر1 دلار محاسبه شود، این هزینه 3800 دلار در هر هفته و یا 197600 دلار در هر سال به دلیل عدم نظارت بر مصرف سوخت به هدر می رود. با ردیابی از طریق سیستم کاردلاک، کارفرمایان می توانند به راحتی سوخت را کنترل کنند و به طور قابل توجهی مانع کارکنان و دیگران از پر کردن وسایل نقلیه شخصی شان شوند.

امنیت

داشتن مخازن با دسترسی امن به اتصالات و تجهیزات توزیع می تواند از دسترسی غیرمجاز جلوگیری کند و از سرقت سوخت نیز جلوگیری شود. بسیاری به قفل های معمولی اعتماد می کنند در حالی که این قفل ها به آسانی قابل برش هستند.

سرمایه گذاری در کابین های امن تر که دسترسی مشکل تری به قفل دارند بهتر خواهد بود. در حالی که این ویژگی های امنیتی به احتمال زیاد قیمت اولیه مخزن را افزایش می دهند، جلوگیری از سرقت می تواند به اندازه کافی آن را جبران کند.

پیدا کردن تولید کننده مناسب

مهم است که از یک تولید کننده معتبر خرید کنید. شرکت های معتبر اهمیت رضایت مشتریان درازمدت را درک می کنند. علاوه بر این، تولید کننده ای را انتخاب کنید که با مشتریان خود کار می کند تا کمک کند تا مخزن یا ناوگان ایده آل را برای اندازه و محدوده عملیات خود انتخاب کند.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21390