نمایشگاه Executive Hire Show2019

نمایشگاه Executive Hire Show2019

رویداد ملی برای اجاره ابزار، ماشین آلات و تجهیزات

نمایشگاه Executive Hire Show از سال 2007 به سرعت به یک نمایشگاه ملی پر بازدید برای صنعت اجاره ابزار، تجهیزات و ماشین آلات تبدیل شده است.

این نمایشگاه تمام صنایع را جمع آوری می کند و رویداد سالانه ای است که اجاره کنندگان با تولید کنندگان نوآورانه دیدار می کنند. نمایشگاه Executive Hire Show در روزهای چهارشنبه 6 و پنجشنبه 7 فوریه 2019 برگزار شد.

این نمایشگاه یک رویداد تجاری در سراسر انگلستان و ایرلند است، همچنین بازدید کنندگانی از اروپا و دیگر نقاط دنیا جذب می کند. مدیران اجرایی در بخش های تهیه و خرید و اجاره در نمایشگاه، همراه با تعداد زیادی از دفاتر استخدام کارآفرینی مستقل شرکت می کنند. در نمایش سال جاری، 87 درصد بازدیدکنندگان از شرکت های اجاره کننده مستقل بودند.

چه کسانی باید در نمایشگاه، نمایش دهند؟

اگر شما یک تولید کننده، تامین کننده، فروشنده یا وارد کننده ابزار، تجهیزات و ماشین آلات هستید و به دنبال صنعت اجاره می گردید، هیچ فرصتی بهتر از تبلیغ محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه وجود ندارد.

آیا نمایشگاه توسط یک مجله معتبر پشتیبانی می شود؟

خبرهای Executive Hire Show، مجله رهبر صنايع است و به صداي پرشور صنعت اجاره تبديل شده است. EHN پلت فرمی است که در آن Executive Hire Show (EHN ) ساخته شده است. EHN از طریق بیش از 5600 خواننده اجرایی، دارای شهرتی بی نظیر در سراسر صنعت اجاره است.

محل برگزاری کجاست؟

Ricoh Arena مشهور در Coventry در قلب شبکه بزرگراه انگلیس واقع شده است و در فاصله دو ساعته 75٪ انگلستان قرار دارد.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21400