نظرسنجی NAPA برای پیگیری استفاده از مواد بازیافتی و آسفالت گرم در ایالات متحده آمریکا

نظرسنجی NAPA برای پیگیری استفاده از مواد بازیافتی و آسفالت گرم در ایالات متحده آمریکا

از هر شرکت تولید کننده مخلوط کننده آسفالت در ایالات متحده آمریکا خواسته می شود تا در تحقیق سالانه انجمن ملی آسفالت (NAPA) در استفاده از مواد بازیافتی و آسفالت گرم شرکت کنند.

این نظرسنجی ابزار مهمی برای پیگیری استفاده از شیوه های پایدار توسط صنعت آسفالت است. این توسط NAPA تحت یک توافقنامه همکاری با اداره بزرگراه فدرال (FHWA) انجام شده است.

نظرسنجی محرمانه، اطلاعاتی درباره استفاده از این مواد را در طول فصل ساخت و ساز 2018 جمع آوری می کند. پاسخ ها از همه تولید کنندگان با هر اندازه دستگاه و از هر 50 ایالات در ایالات متحده و همچنین تمام سرزمین های ایالات متحده جمع آوری می شود. نظرسنجی ها باید تا تاریخ 1 آوریل تکمیل شوند.

برت ویلیامز، مدیر بخش مهندسی NAPA و پشتیبان فنی که این نظرسنجی را اداره می کند، می گوید: "با فراهم آوردن پاسخ پرسشنامه ها، دقت تولید کنندگان مخلوط کننده آسفالت بهبود خواهد یافت و کمک می کند تا اثرات زیست محیطی صنعت توسط ادارات دولتی و همچنین مردم، به درستی درک شود. اجرای این نظرسنجی، NAPA، FHWA، صنعت و دیگران را قادر می سازد تا بر شیوه های پایدار در صنعت آسفالت تمرکز کرده و برای گسترش پیشرفت های آینده تلاش کنند".

NAPA و FHWA از فصل ساخت و ساز سال 2009 استفاده از آسفالت اصلاح شده (RAP)، آسفالت بازیافت شده (RAS) و آسفالت گرم (WMA) را پیگیری کرده اند. نتایج حاصل از فصل ساخت و ساز 2017 در ژوئیه 2018 منتشر شد و نشان می دهد که در سال 2017 بیش از 78.6 میلیون تن مواد بازیافتی در مخلوط های آسفالت استفاده شده است.

این مواد بازیافتی شامل RAP و RAS و همچنین دیگر مواد اصلاح شده و بازیافت شده، از قبیل لاستیک تایر، فولاد، محصولات احتراق زغال سنگ و الیاف سلولزی بوده است.

علاوه بر این، حدود 147.4 میلیون تن، تقریبا 39 درصد از کل ترکیبات آسفالت تولید شده در سال 2017، از تکنولوژی WMA برای کاهش میزان دمای مخلوط استفاده شده بود.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21393