نسل جدید بیل های مکانیکی 30 تنی کاترپیلار

نسل جدید بیل های مکانیکی 30 تنی کاترپیلار

بیل های مکانیکی جدید 30 تنی مدل 330 و GC 330، ترکیبی از ویژگی های منحصر به فرد است که برای مطابقت با بهره وری و هزینه های پیمانکار طراحی شده است.

بیل مکانیکی 330 Cat دارای ویژگی استاندارد  Cat Connect technology و بیشترین قدرت و ظرفیت بالابری است. درنتیجه حداکثر بهره وری را با کمترین هزینه ارائه می دهد.

Cat 330 GC جدید ترکیبی از بهره وری بالا، کاهش مصرف سوخت و هزینه های تعمیر و نگهداری است. در نتیجه، قابلیت اطمینان بالا و عملکردی کم هزینه را در هر ساعت فراهم می کند.

فناوری باعث افزایش کارایی می شود

330 Cat دارای بالاترین سطح صنعت استاندارد است که با تکنولوژی برای افزایش بهره وری مجهز شده است. Cat Connect technology موجب افزایش بهره وری عملیات تا 45 درصد نسبت به عملیات های پیشین می شود.

سیستم استاندارد Cat GRADE دوبعدی راهنمایی برای عمق، شیب و فاصله افقی را از طریق مانیتور صفحه نمایش لمسی استاندارد فراهم می کند. این سیستم به راحتی قابل ارتقا به Cat GRADE سه بعدی است. سیستم استاندارد Grade Assist حرکات اتوماتیک دکل، میله، و باکت را به منظور راحتی  اپراتورها فراهم می کند.

سیستم Cat Payload اهداف دقیق بارگیری و افزایش بهره وری را فراهم می کند. با تخمین وزن و زمان واقعی بارگیری، کمک می کند تا از بارگیری کم یا بیش از حد جلوگیری شود. ویژگی جدید Lift Assist به اپراتور کمک می کند تا اشیای سنگین با امنیت بلند شوند. همچنین، هشدارهای بصری و شنوایی نشان می دهد که بار در محدوده کاری بیل مکانیکی قرار گرفته است.

نرم افزار Cat LINK متصل به دفتر مديران است و اطلاعات مهم عملیاتی دستگاه را می فرستد.

راندمان سوخت

نسل جدید بیل های مکانیکی 30 تنی سوخت کمتری نسبت به مدل های قبلی مصرف می کنند.

عملکرد حالت هوشمند جدید به منظور بهینه سازی مصرف سوخت و بهره برداری به طور خودکار در شرایط حفاری، موتور و نیروی هیدرولیکی را بهم متصل می کند. برای کاهش مصرف سوخت، سرعت موتور به طور خودکار زمانی که هیچ تقاضای هیدرولیکی وجود ندارد، کاهش می یابد.

هزینه های تعمیر و نگهداری

با ارائه فواصل طولانی و هماهنگ، بیل های جدید کاترپیلار، هزینه های تعمیر و نگهداری را تا 20 درصد در مقایسه با سری قبلی کاهش می دهند.

فیلتر هوای جدید با فیلترهای اولیه و ثانویه ظرفیت گرد و غبار گیری را دو برابر کرده است. فیلتر هیدرولیک جدید کاترپیلار نیز دارا 3000 ساعت عمر مفید است.

فیلترهای سیستم سوخت برای 1000 ساعت خدمات طراحی شده اند. سیستم تخلیه آب و رسوب و سیستم روغن هیدرولیک و سیستم سوخت در سطح زمین نزدیک به هم قرار گرفته و تعمیر و نگهداری روزمره سریع تر و ایمن تر انجام می شود.

کابین جدید

کابین بیل های مکانیکی 30 تنی نسل جدید کاترپیلار با ویژگی های استانداردی مانند دکمه استارت بدون نیاز به کلید، صفحه نمایش بزرگ لمسی با کلیدهای شاخص برای کنترل و ساختارهای حفاظتی سرکوب صدا که برای ارائه آسایش و ایمنی اپراتور طراحی شده اند، مجهز می شوند.

پنجره های بزرگ جلو، عقب و طرفین باعث افزایش دید می شوند؛ دید 360 درجه ای همراه تصاویری از دوربین های متعدد نصب شده دید اپراتور را در همه جهات افزایش می دهند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21357