نسخه جدید VNL 300 با موتور گازسوز توسط ولوو رونمایی شد

نسخه جدید VNL 300 با موتور گازسوز توسط ولوو رونمایی شد

VNL 300 ولوو اکنون می تواند با موتور گازسوز Cummins ISX12N nat تولید شود.
ولوو اعلام کرد که نسخه جدید VNL 300 در حال حاضر با آخرین نسخه از موتور گاز طبیعی Cummins ISX12N Near Zero در دسترس است و ارائه دهنده یک راه حل جایگزین برای حمل و نقل و تحویل و عملیات منطقه ای است.

جان مور، مدیر فروش محصولات ولوو تراک در آمریکای شمالی، گفت: "Cummins ISX12N بهترین تکنولوژی موتور گاز را برای تحویل محلی و حمل و نقل منطقه ای نشان می دهد. کربن کم باقی مانده، تحویل و توزیع گسترده، عرضه فراوان و قیمت پایدار گاز طبیعی، مزایای قابل توجهی را برای اپراتورهای ناوگان در نظر دارد تا از سوخت به عنوان یک جایگزین تمیز، آرام و مقرون به صرفه برای دیزل بدون نیاز به یک سیستم DPF یا SCR استفاده کند."

L9N و ISX12N Cummins ازجمله موتورهایی است که در آمریکای شمالی کمترین میزان NOx را منتشر می کنند. انتشار اگزوز NOx نود درصد پایین تر از حد فعلی می باشد. این موتورها همچنین مقادیر انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش میدهند.
با 350 اسب بخار و وزن 1.450 پوند و گشتاور 400 اسب بخار موتور گاز طبیعی ISX12N برای وزنهای سنگین تا 80،000 پوند تایید شده و برای کار در برنامه های کاربردی کامیون سنگین و تراکتور، برنامه های تخلیه بندر، مشاغل حرفه ای، زباله و برنامه های کاربردی کامیون های قراردادی مناسب است.

نیروگاه گاز طبیعی می تواند بر روی گاز طبیعی فشرده، گاز طبیعی مایع یا گاز طبيعی تجديد شده راه اندازی شود. موتور ISX12N  با OBD (تشخیص درون خطی) سازگار است و توسط U.S. EPA و CARB تایید شده است.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21172