weqe

نسخه‌های لیمیتد شاسی‌ بلند اینفینیتی QX معرفی شدند

اینفینیتی مدل‌های جدید QX60 و QX80 را در نمایشگاه خودروی نیویورک رونمایی کرد. این خودروها دارای تغییراتی در مقایسه با مدل استاندارد هستند که شامل استفاده از چرم باکیفیت و تغییراتی در بخش داخلی و بیرونی بدنه است. برای مدل QX60 لمیتید، اینفینتی از قطعات کرومی برای تزئین بدنه استفاده کرده است که در بخش جلوپنجره، درها و چراغ‌های مه‌شکن به چشم می‌خورد. همچنین باربند سقف این خودرو به رنگ مشکی تیره درآمده است و بخش پایینی سپر عقب هم تیره‌رنگ است. مدل لمیتید QX60 به رینگ‌های جدید ۲۰ اینچی نیز مجهز است.


در کابین QX60 نیز می‌توان تغییراتی مشاهده کرد که شامل صندلی‌های چرم باکیفیت و رنگ‌های تودوزی جدید هستند. تودری‌های این خودرو نیز دارای پوشش چرمی هستند و برای تزئین کابین از پوشش طرح چوب با رنگ نقره‌ای تیره استفاده شده است. روکش داخلی سقف خودرو نیز مشکی است. در بحث فنی این خودرو تغییری مشاهده نمی‌شود و شاهد استفاده از یک پیشرانه‌ي V6 به حجم ۳.۵ لیتر هستیم که می‌تواند ۲۹۵ اسب بخار قدرت و ۳۶۶ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند.
در مدل XQ80 لیمیتد هم تغییرات مشابهی مشاهده می‌شود و بیرون این خودرو دارای رنگ خاکستری جدیدی است که به‌طور ویژه برای این مدل تولید شده. همچنین در این مدل شاهد استفاده از قطعات کرومی در بدنه هستیم که در بخش‌هایی مثل رکاب، سپر‌ها و باربند سقفی به چشم می‌خورند. رینگ‌های ۲۱ اینچی این مدل نیز از جنس فولاد ضد زنگ هستند.
در داخل کابین این شاسی بلند پهن‎پیکر، می‌توان چرم باکیفیت آلکانترا، طرح چوب و روکش جیر مشکی سقف را مشاهده کرد و دستگیره‌های در از جنس کروم هستند. مدل QX80 لیمیتد به یک پیشرانه‌ی هشت سیلندر ۵.۶ لیتری مجهز است که می‌تواند ۴۰۰ اسب بخار قدرت تولید کند. اینفینتی QX60 لیمیتد قرار است از بهار امسال وارد بازار شود و مدل QX80 لمیتید از تابستان وارد بازار خواهد شد. قیمت اینفینتی QX60 و QX80 هنوز اعلام نشده است؛ اما احتمالا با حدود قیمت ۶۰ هزار و ۷۵ هزار دلار فروخته خواهند شد.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma218