میزان واکسیناسیون برای تعیین زمان شروع ساخت و ساز غیر ضروری در انتاریو

میزان واکسیناسیون برای تعیین زمان شروع ساخت و ساز غیر ضروری در انتاریو

ساخت و سازهای غیر ضروری در انتاریو در یک طرح سه مرحله ای جدید برای بازگشایی ایمن استان مجوز می گیرد.

نخست وزیر انتاریو داگ فورد در یک کنفرانس مطبوعاتی که پنجشنبه 20 مه برگزار شد، از طرح بازگشایی جدید رونمایی کرد.

مرحله 1 طرح، زمانی عملی می شود که 60 درصد از کل ساکنان انتاریو حداقل یک دوز واکسن کووید19 دریافت کرده باشند. از 20 مه، حدود 48.2 درصد از ساکنان انتاریو حداقل یک دوز دریافت کرده اند.

داگ فورد اظهار کرد: "این کار به آرامی و با احتیاط شدید انجام می شود. و این کار با یک نقشه راه تدریجی سه مرحله ای انجام می شود. من می دانم که ممکن است برخی از افراد باشند که می خواهند سریعتر حرکت کنند، اما ما در حال حاضر نمی توانیم آنها را به خطر بیندازیم."

گرچه هیچ یک از سه مرحله این طرح تاریخ مشخص ندارند، کریستین الیوت، وزیر بهداشت انتاریو توضیح داد که براساس نرخ واکسیناسیون فعلی، انتاریو احتمالاً در 14 ژوئن وارد مرحله 1 خواهد شد.

الیوت گفت: "با این نقشه راه ، روشن است كه روزهای روشن تری در پیش رو داریم."

مرحله 1 شامل تمرکز اولیه بر از سرگیری فعالیت های خارج از منزل با جمعیت کمتری است که خطر انتقال آنها کمتر است. این شامل تجمع در فضای باز حداکثر 10 نفر، صرف غذا در فضای باز با حداکثر چهار نفر در هر میز و کارهای غیر ضروری با ظرفیت 15 درصد است.

الیوت گفت: "این استان حداقل 21 روز در هر مرحله باقی خواهد ماند."

ساخت و سازهای غیر ضروری در انتاریو متوقف شد زیرا این استان به دنبال کاهش شیوع کووید19 بود. فورد اعلامیه تعطیلی را در 16 آوریل همراه با محدودیت های متعدد دیگر اعلام کرد.

اکنون، با کاهش تعداد مبتلایان و بستری شدگان در بیمارستان، این استان به دنبال بازگشایی است.

دکتر آدلستین براون، رئیس دانشگاه علمی کووید19 استان، گفت: "با توجه به اقدامات بهداشت عمومی و واکسیناسیون، کنترل همه گیری در حال بهبود است. این تلاش های انتاریایی ها است که این امر را تحت کنترل درآورده است. تصویر امروز ما متفاوت است. جهت همه گیری تغییر کرده است و اگر مراقب و محتاط باشیم می توانیم این حرکت را حفظ کنیم. " 

اگرچه بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است، تعداد بیماران کووید19 در ICU انتاریو به تازگی به زیر تعداد ثبت شده در اوج موج دوم رسیده است.

براون افزود: "ما هنوز هم تعداد بسیار بالایی از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت ویژه خود داریم. بیمارستان های ما همچنان در معرض خطر هستند و این مراقبت و احتیاط ما است که آنها را از این خطر خارج می کند."

انتاریو قصد داشت به قرنطینه فعلی در 2 ژوئن پایان دهد. براون گفت: "این گزینه های چالش برانگیزی است. هیچ کس موج چهارم را نمی خواهد. ما به عنوان یک جامعه باید مراقب و محتاط باشیم تا از موج چهارم جلوگیری کنیم. "

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21641