موتور گریدر جدید کوماتسو

موتور گریدر جدید کوماتسو

موتورگریدر جدید کوماتسو دارای چندین ارتقاء ارگونومیک است
شرکت کوماتسو امریکا یک موتورگریدر جدید مجهز به اهرم های کنترل و فرمان را معرفی کرده است.
موتور گریدر GD655-7 دارای موتور  Tier 4 Final سازگار با استانداردهای انتشار است. آخرین نسخه خط تولید موتورگریدر، همزمان با مدل فعلی گریدر GD655-6 فروخته خواهد شد تا گزینه های بیشتری برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در اختیارشان قرار گیرد.
بروس بوبل، مدیر ارشد محصولات کوماتسو امریکا، گفت: "GD655-7، یک محیط کاری جدید و محیطی ارگونومیک را برای اپراتورها فراهم می کند و کابین بزرگ جدید اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای کار طولانی مدت فراهم شود تا از خستگی اپراتور بکاهد. اپراتورها دارای کمترین تلاش برای استفاده از تجهیزات و اهرم های فرمان و کنترل ها می باشند. به طور خلاصه، آنها عموما خستگی کارکنان را کاهش می دهند. "

داخل کابین
کابین جدید این دستگاه کوچکتر بوده اما دارای "اندازه مناسب" است که جهت ارائه دید و فضای بیشتر برای اپراتور طراحی شده است.
همچنین، اهرم فرمان جدید اجازه می دهد تا اپراتور به راحتی با آن کار کند. علاوه بر این، یک بازوی جدید قابل تنظیم با چند موقعیت و کنسول های LH / RH دارای تنظیمات بالا / پایین و جلو / عقب برای تنظیم دقیق تر ترجیحات اپراتور هستند.
موتورگریدر GD655-7 همچنین با صندلی های ضد لزرش با ظرفیت بالا، که ارتعاشات ماشین را میگیرد، طراحی شده است. و یک سیستم جدید نظارت بر حضور اپراتور، در صورتی که اپراتور کنترل ها را به درستی قفل نکرده و صندلی را ترک می کند، به اپراتور هشدار می دهد.

زیر کاپوت
موتورگریدر GD655-7 توسط یک موتور 162.5 کیلوواتی SAA6D107E-3 طراحی شده است. این موتورگریدر همچنین دارای فناوری کنترل توان متغیر(VHPC) با دو حالت و سه مرحله است که امکان انتخاب حالت اقتصادی یا حالت قدرتی را برای مطابقت با پارامترهای عملکرد، متناسب با شرایط مورد نیاز برای صرفه جویی در مصرف سوخت ارائه می دهد.
فیلتر کربن دیزلی کوماتسو (KDPF) و دیگر اجزای خدمات، در کنار موتور برای کارایی و عمر طولانی طراحی شده اند. بیش از 98 درصد از بازسازی KDPF به صورت منفعل انجام می شود، بدون هیچ اقدام عملی از اپراتور و بدون دخالت در عملیات ماشین.
یک سیستم هیدرولیکی حسگر بار با پمپ جابجایی متغیر، جریان و فشار را تنها در صورت نیاز فراهم می کند، که در نتیجه حرارت کمتر و مصرف سوخت پایین تر را به دنبال دارد.

تعمیرپذیری
به منظور ساده سازی تعمیر و نگهداری موتورگریدر، کوماتسو ماشین را با یک فنر هیدرولیکی با سرعت متغیر برگشت پذیر، برای خنثی کردن تجمع غبار در خنک کننده و دسترسی در سطح زمین به سوخت و DEF و روغن طراحی کرده است.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21430