معرفی FLOlink توسط تشکیلات FLO

معرفی FLOlink توسط تشکیلات FLO

فناوری جدید FLOlink که توسط FLO عرضه شده است، اولین برنامه کاملاً مستقل نظارت از راه دور اختصاصی سیستم های روانکاری اتوماتیک (ALS) را معرفی کرده است.

FLOlink برای کار با هر مدل سیستم روانکاری اتوماتیک FLO طراحی شده است. هنگامی که مخزن روان کننده در ALS پایین است، می توان از طریق ایمیل به پرسنل اصلی اطلاع داد تا آنها بدانند که چه موقع باید یک کامیون را ارسال کنند. 

گابریل لوپز، متخصص بازاریابی FLO، گفت: "تجهیزات ردیابی به طور فزاینده ای برای مدیران تجهیزات ضروری است. اندازه و سن ناوگان شما مهم نیست، مهم این است که کارایی دستگاه را به حداکثر برسانید و زمان خرابی غیر منتظره را به حداقل برسانید. روغن های روانکاری اتوماتیک با پخش مقادیر کمی چربی اندازه گیری شده به طور مداوم، در حالی که تجهیزات در حال کار هستند، کمک می کنند تا یاتاقان ها به درستی روغن کاری و مهر و موم شده و از آلودگی جلوگیری شود. FLOlink تکامل ALS است."

FLOlink بلافاصله در صورت بروز خطای ALS به مدیران اطلاع می دهد و باید با یک تکنسین خدمات تماس گرفته شود. لوپز توضیح داد که کاربران پس از آن، می توانند بازدیدهای خدمات پر کردن را به طور موثرتری مدیریت کنند و با دریافت هشدارهای فوری و در زمان واقعی در هنگام کمبود روان کننده یا خطای سیستم، هزینه را کاهش دهند، قبل از اینکه به یک مشکل بزرگ تبدیل شود.

طبق گفته لوپز، مشتریان FLO اکنون کنترل از راه دور در زمان واقعی و لحظه به لحظه وضعیت هر تعداد سیستم را با کمک FLOlink دارند. این امر مشتریان را در هر زمان قادر می سازد تا بررسی کنند که هر دستگاه در کجا قرار دارد، وضعیت فعلی ALS چگونه است و سابقه وضعیت آن چیست.

FLOlink همچنین به مدیران امکان دسترسی فوری به تاریخ اعلان هشدار برای هر تعداد سیستم را می دهد و همچنین توانایی تولید و صادرات فوری گزارش ها را برای تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی بیشتر فراهم می کند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21655