معرفی پیوست اختصاصی جدید چنگکدار تجهیزات برندت

معرفی پیوست اختصاصی جدید چنگکدار تجهیزات برندت

تجهیزات برندت یک اتصال دهنده اختصاصی چنگکدار به مجموعه پیوست های بهینه سازی شده و با دوام جان دیر اضافه کرده است. 

طراحی پیوست کاملاً جدید، اضافه شده است تا نمایندگی های ساخت و ساز و جنگلداری جان دیر بتوانند ایمن ترین و سریع ترین پیوست موجود در بازار را برای مشتریان خود فراهم کنند.

این پیوست با استانداردهای ایمنیISO 13031 ،EN 474 ، AS 4772 مطابقت دارد.

نیل مارکوت، معاون ارشد فروش محصولات صنایع تولیدی برندت، گفت: " پیوست ها در سایت های شغلی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و عدم فرسودگی می تواند باعث ایجاد امنیت شود. ما این واحد جدید را فوق العاده قوی و با قطعات متحرک کمتری ایجاد کردیم تا هر بار مطمئن ترین و ایمن ترین اتصال صنعت را تضمین کنیم." 

طراحی پیوست برندت شامل یک گُوه حفاری عقبی برای محکم نگه داشتن پایه عقب بدون اتکا به جاذبه است. این پیوست از اتصال در هنگام خرابی هیدرولیک جلوگیری می کند. همچنین، یک دریچه بازرسی هیدرولیکی به پیوست اضافه شده است تا در صورت شکستن شلنگ هیدرولیکی تا زمان بازیابی عملکرد، فشار را در سیلندرها حفظ کند.  

پیوست پین اختصاصی با تمام مدل های بیل مکانیکی جان دیر از سری 80 تا سری 400 به طور یکپارچه کار می کند و با تمام پیوست های برندت کاملاً سازگار است. 

گروه شرکتهای برندت مستقر در رجینا، ساسکاچوان، متشکل از محصولات کشاورزی، محصولات مهندسی، راه حل های تجهیزات، راه آهن، فناوری موقعیت، کامیون تریلر، اقتصاد، فناوری توسعه جاده ای، فناوری معدنی، و تراکتور می باشد.

با بیش از 100 مکان، برندت بزرگترین فروشنده تجهیزات ساخت و جنگلداری جان دیر در جهان است.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21646