معرفی و بررسی کوبلکو مدل SK350DLC

معرفی و بررسی کوبلکو مدل SK350DLC

مدل SK350DLC کوبلکو معرفی و بررسی میشود
SK350DLC یک دستگاه بسیار محبوب در بازار ژاپن است که برای بازیافت و انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل همراه با یک کابین مرتفع و یک آهنربا واقعی ارائه شده است.
در حال حاضر این دستگاه در اروپا در دسترس نیست، اما به دلیل اینکه این مدل مقیاس ویژه است، ما نمی توانیم آن را به طرفداران اروپایی خود ارائه ندهیم. ما این مدل را برای روزنامه نگار استیون داونز در شرکت PMMW ارسال کردیم تا بازبینی شود. بررسی های زیر در سپتامبر/ اکتبر 2017 صورت گرفت.
کابین دارای یک فضای داخلی بازسازی شده است که حاشیه های داخلی، صندلی راننده، دستگیره ها، فرمان و اهرم های کنترل همگی هایلایت شده اند. بیرون کابین دارای یک آینه دید عقب و صفحه نمایش جلویی محافظ شده است که دارای چراغ های کار یکپارچه میباشد. کابین به یک روتور هیدرولیکی متصل شده است که میتواند ارتفاع بگیرد و دید بهتری از محیط را فراهم کند.
 یک آهنربا روی بالابر نصب شده است. داخل پوشش آهنربا یک مغناطیس بسیار قوی وجود دارد که قادر به برداشتن قطعات فلزی کوچک است. این یک ویژگی خوب در این بیل مکانیکی محسوب میشود.
یک دستگاه ژنراتور الکتریکی نیز در SK350DLC  وجود دارد که در جلوی بدنه اصلی قرار گرفته است و نرده های ایمنی پلاستیکی اطراف منطقه بالایی موتور را میپوشاند. بدنه هم چنین دارای مقدار زیادی جزئیات سطح ازجمله  نقاط بالابری تعدیل وزن و پوشش های برجسته است که برای ایجاد مجدد پانل ضد لغزش استفاده می شود است.
انتظار می رود که این مدل در اواخر امسال از فروشگاه جدید آنلاین کوبلکو در دسترس باشد.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21110