معرفی مته جدید CZM با دسترسی بیشتر

معرفی مته جدید CZM با دسترسی بیشتر

تجهیزات پی ریزی CZM مته حفاری LR75 را به ناوگان در حال توسعه خود معرفی کرده است. 

مدل جدید که دسترسی بیشتری را ارائه می دهد، یک طراحی منحصر به فرد از CZM است که عملکرد خط EK شرکت را با بوم نصب شده همراه با افزایش دسترسی مطابقت می دهد.

دستگاه های دکل بلند به یک بوم ویژه همراه با دو سیلندر بالابر مجهز شده اند، که باعث می شود گشتاور و فشار بیشتری به ابزار وارد شود. این با میله های بهم پیوسته Kelly همسو می شود و آن را در حفاری سنگ و خاک سخت کارآمد می کند.

LR75 مدل سایز متوسط  دستگاه های دکل بلند CZM است که بر روی پایه Cat 330 Next Gen با زیرکار متغیر سوار شده است. از ویژگی های برجسته این دستگاه می توان به 275 اسب بخار، نیروی گشتاور 77530 فوت پوند، حداکثر قطر حفاری 3.35 متر، عمق استاندارد حفاری 18.2 متر و وزن عملیاتی 41730 کیلوگرم اشاره کرد.

ماشین چرخنده سه سرعته عمل و چرخش و تعویض دنده اتوماتیک را ارائه می دهد. حداکثر دسترسی به ارتفاع 3.83 متر برای کاربردهایی مانند دیوارهای عایق صدا، خطوط انتقال و تاسیسات، ایستگاه های فرعی، حفاری در دامنه های شیب دار و حفره های دشوار است.

همچنین نصب دستگاه LR75 بدون نیاز به تجهیزات پشتیبانی بسیار آسان انجام می شود.

LR75 برای نظارت بر پارامترهای حفاری، انجام برخی عملکردها به صورت خودکار و کمک به تشخیص خطا ها و تعمیر و نگهداری به سیستم کنترل CZM مجهز است.

CZM قادر است از راه دور اطلاعات مخابراتی را برای عیب یابی و حل مشکلات مشاهده کند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21630