doosan

معاون دوسان قول داده است کسب و کار را استوار نگه دارد

Geewon Park معاون گروه Doosan، قول داده است با وجود نوسانات بازار، به طور قاطع کسب و کار را استوار نگه دارد.

- Geewon Park معاون و دیگر مدیران اجرایی،به بازرسی از شرکت تابعه چینی Doosan Infracore پرداختند.

- DICC هرساله رشد سریع خود را با فروش 92.9% در ربع اول سال حفظ می کند.این شرکت سومین سهم بازار چین در ماه فوریه را دارد.

معاون پارک، همراه با Dongyoun Sohn مدیر عامل شرکت Doosan Infracore و دیگر مدیران DI، از DICC در Yantai، استان شاندونگ در چین ، جایی که عملیات تجاری و کارهای آینده در آن بازرسی میشود، بازدید کرد. آقای پارک گفت: "با توجه به پیش بینی رشد چشمگیر بازار چین، باید از توانایی تولید و قطعات مکانیکی خود برای تامین حداکثر فروش در طول فصل اطمینان قوی حاصل شود."

* در سال جاری بازار بیل مکانیکی چینی رسیدن به 150000 تا 170000 واحد را خواهد دید، که از 2017 به 15 تا 30 درصد می رسد.*

آقای پارک دلایل عملکرد خوب DICC و سهام بزرگ تر بازار در سال گذشته و در سال جاری را پاسخ مناسب آن به بازار، سیستم ساخت و ساز مدیریت خطر، افزایش سودآوری آن به دلیل فروش بیشتر دستگاه های متوسط ​​و بزرگ ، پاسخ انعطاف پذیر آن به تولید و بهبود شاخص های کیفیت ذکر کرد.

قیمت متوسط ​​فروش بیل مکانیکی از سال گذشته تاکنون 16 درصد افزایش یافته است. DICC  در سال جاری فروش حدود 13000 تا 15000 بیل مکانیکی را برنامه ریزی کرده است. به لطف این عملکرد فوق العاده، DICC سومین سهام بزرگ در بازار بیل مکانیکی چینی در ماه فوریه را گزارش داد.

* سهام بازار DICC به طور مداوم از 6.7٪ در سال 2015 به 7.4٪ در سال 2016،8.3٪ در سال 2017 و 9.0٪ در  سال 2018 افزایش یافته است.*


علاوه بر این، آقای پارک از DICC خواسته است تا رقابت اساسی خود را تقویت کند و ساختار سودآوری خود را در پشت عملکرد خوب خود تثبیت کند و افزود: "با توجه به این افزایش مستمر درآمدهای فروش ، از شما می خواهم که به طورپایدار کسب و کار را با وجود نوسانات بازار استوار نگه دارید."

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2144