مرکز توزیع قطعات جدید دوسان در نزدیکی سیاتل، واشنگتن افتتاح می شود

مرکز توزیع قطعات جدید دوسان در نزدیکی سیاتل، واشنگتن افتتاح می شود

دوسان، چند ماه پس از اینکه اولین مرکز خرید قطعات امریکای شمالی خود را در نزدیکی آتلانتا افتتاح کرد، مراکز جدید قطعات را در تاریخ 5 آوریل اعلام کرد.

مرکز 5300 متر مربع در Lacey، واشنگتن، تقریبا سهم قابل توجهی از قطعات شرکت را برای فروشندگان و مشتریان خود در امریکای شمالی فراهم می کند.

ادوارد سون، مدیر عامل شرکت دوسان در امریکای شمالی، گفت: "افتتاح دومین مرکز توزیع دوسان در امریکای شمالی نشان دهنده تمرکز مداوم ما برای افزایش خدمات ما به نمایندگی مجاز و فروش دوسان است. مانند مرکز توزیع آتلانتا که در دسامبر گذشته در دسترس قرار گرفت، این مرکز تضمین می کند که این نمایندگی و فروشندگان ما به قطعات اصلی دوسان از یک انبار اختصاصی دسترسی خواهند داشت."

تسهیلات Lacey برای فروش و تحویل قطعات دوسان برای نمایندگی مجاز و فروشندگان شرکت در غرب ایالات متحده و کانادا طراحی شده است. این مدیریت توسط شرکت تدارکاتی DHL Supply Chain اداره می شود.

خدمات ترابری حمل و نقل DHL، حمل و نقل خارجی دوسان را به فروشندگان تجهیزات دوسان واقع در غرب ایالات متحده و کانادا را مدیریت می کند.

Clay Caldwell، مدیر اجرایی دوسان گفت: "مرکز جدید در منطقه سیاتل از ساحل غربی به غرب میانه به مشتریان خدمت می کند. محل جدید تاسیسات عمدی است، دانستن اینکه ما یک پایگاه بزرگ مشتری در شمال غربی اقیانوس آرام داریم که در برنامه های جنگلداری و مانند آن به ما کمک می کنند. تسهیلات Lacey ما نه تنها دسترسی به قطعات جایگزین را به سرعت فراهم می کند، بلکه به افزایش توجه ما به خدمات مشتریان در ساخت و ساز، پردازش و سایر بخش های بازار تجهیزات، کمک می کند."

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21460