محصولات و تکنولوژی های جدید آمان در Bauma2019

محصولات و تکنولوژی های جدید آمان در Bauma2019

محصولات آمان در Bauma2019 در مونیخ نشان دهنده تعهد مداوم این شرکت نسبت به پایداری و عدم انتشار گازهای گلخانه ای در محیط است.

هانس کریستین اشنایدر، مدیر عامل شرکت آمان، گفت: "تمرکز ما در راستای ادغام تکنولوژی بصری با محصولات در جهت ارائه راه حل هایی برای چالش های شغلی به مشتریان است. این محصولات همچنین با استانداردهای زیست محیطی امروز همگام هستند".

بیش از 100 محصول آمان در نمایشگاه نمایش داده شد. آمان همچنین 150 سالگی خود را در سال Bauma2019 اعلام کرد.

تجهیزات سبک

آمان یک خط جدید از کامپکتورهای ارتعاشی هیدرواستاتیک APH را نمایش می دهد و آن را جایگزین خط تولید ماشین آلات فعلی که به قدرت و قابلیت اطمینان شناخته می شوند، می کند.

دیگر ویژگی های کلیدی شامل تکنولوژی ACE برای تراکم پیشرفته است و امکان حرکت روان را حتی در زمین های ناهموار فراهم می کند.

خط تولید جدید دیگر مربوط به کامپکتورهای ارتعاشی برگشت پذیر APR است. این دستگاه همچنین یک گزینه ارتعاش ملایم را برای کمک به اداره دستگاه توسط اپراتورهای تازه کار، ارائه می دهد.

ماشین آلات تراکم

غلتک دو درام آهنی ARX 91 با داشتن خروجی فشرده سازی بالا برای انجام سریع عملیات از لایه های آسفالت ضخیم تا نازک در مسیرهای کوچک استفاده می شود. خروجی از طریق ترکیبی از ابعاد درام ها، فرکانس ها و دامنه ها ارائه می شود. این دستگاه دارای یک سیستم نیروی محرکه بسیار کارآمد است که باعث افزایش کشش حتی در موقعیت های دشوار می شود. یک سیستم شروع / توقف روان هنگام کار بر روی آسفالت کیفیت را بهبود می بخشد.

غلتک لاستیکی AMMANN ART 280 دارای موتوری است که با قوانین انتشارات مطابقت دارد. سیستم تنظیم بار آسان آمان، می تواند وزن دستگاه را از 9 تن به 28 تن در یک ساعت تنها با کمک یک لیفتراک تنظیم کند. کامپکتور در هر دو آسفالت و خاک به خوبی عمل می کند.

سری جدید غلتک های دو کاره آمان، ARC است که باعث می شود اپراتورها حتی در کنار مانعی در محیط های محدود کار کنند. اتصالات بدون نیاز تعمیر و نگهداری و تنظیم سریع درام از دیگر مزیت های این غلتک است. کامپکتورها همچنین دارای طراحی مجدد جلو و عقب دستگاه، یک سیستم نوردهی LED جدید و کاهش میزان صدا هستند.

کامپکتور خاک ARS 122 T3 دارای یک موتور Cummins BS-III است. اساس ماشین 10 تن وزن دارد و می توان آن را تا 11 تن تنظیم کرد.

غلتک چرخشی ARP 95 ST5 دارای یک قاب اصلی است که می تواند 3070 میلی متر کار کند. این وسیع ترین عرض کاری یک غلتک در بازار است. تمام نقاط خدمات از زمین قابل دسترسی هستند.

کامپکتورهای خاکی ARS سری STS تراکم استثنایی را در اختیار شما قرار می دهند. صرفه جویی در وقت و هزینه در محل کار از مزیت های آن بوده و صفحه نمایش کنترل و اطلاعات در فرمان یکپارچه شده است. کنترل بصری موجب افزایش بهره وری اپراتورهای کم تجربه می شود.

کارشناس تراکم آمان

Ammann Compaction Expert  یا کارشناس تراکم آمان (ACE) سیستم انحصاری هوشمند این شرکت است. ACE، اساسی ترین سیستم، از چراغ های LED استفاده می کند تا نشان دهد پیشرفت تراکم انجام شده است. ACEforce اندازه گیری تراکم و اختصاص دادن مقادیر خاص برای پیشرفت از طریق یک رابط دیجیتال را به عهده دارد. این می تواند تایید کند که اهداف تثبیت برآورده شده اند. ACEpro پیشرفته ترین سیستم است. این سیستم، پیشرفت تدریجی را اندازه گیری می کند و اجازه می دهد تنظیمات فوری و دائمی دامنه و فرکانس به صورت خودکار یا دستی انجام شود.

محصولات بتن و آسفالت

کارخانه آسفالت  Ammann ABC ValueTec  در کنار ارائه بهره وری و سود دهی، کاهش هزینه ها را به همراه دارد. دستگاه ها کمترین هزینه چرخه محصولات را در بخش خود ارائه می دهند. سفارشی کردن آنها استفاده 25 تا 40 درصد آسفالت بازیافت شده را امکان پذیر می سازد.

کارخانه بتن CBT 130TB Elba  با مزایای انتقال سریع و ظرفیت تولید بیشتر ترکیب شده است. این دستگاه در دو واحد حمل و نقل کانتینری قرار می گیرد. قطعات الکتریکی و پنوماتیک به طور کامل از قبل نصب شده اند.

شریدر، جداساز آهن و غربالگر RSS 120-M، یک دستگاه سیار است که آسفالت بازیافت شده را برای استفاده در یک دستگاه آسفالت ساز آماده می کند. اساسا یک دستگاه 3 در 1 است که توانایی آن را به عنوان یک شریدر، جداساز آهن و غربالگر می شناسند. این دستگاه برای بازیافت آسفالت در اندازه های مختلف از خرد تا قطعه های بزرگ تر ایده آل است. RSS 120-M می تواند به سرعت در 30 دقیقه از نصب به تولید برسد.

Ammann ServiceLink یک ابزار است که دسترسی صاحبان ماشین ها را به اطلاعات کلیدی مانند وضعیت باتری، ساعت کار، شروع به کار و جزئیات تعمیر و نگهداری ممکن می سازد. اطلاعات به طور مستقیم بر روی دستگاه ارائه می شود و می تواند به صورت آنلاین یا از طریق برنامه تلفن همراه قابل دسترسی باشد. ServiceLink برای تجهیزات سبک و غلتک های بزرگ در دسترس است. این برای کسب و کارهای فردی و همچنین شرکت های اجاره ای موثر است.

برنامه سرویس Ammann ServiceLink دسترسی به تمام اطلاعات از جمله دسترسی سریع به مستندات ماشین، راهنماهای اپراتور و لیست قطعات را فراهم می کند. با استفاده از تکنولوژی GPS به کاربران کمک می کند تا نزدیکترین فروشنده خدمات را پیدا کنند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21469