مته قوی XL ساندویک جایگزینی برای حفاری DTH

مته قوی XL ساندویک جایگزینی برای حفاری DTH

ساندویک، مته جدید XL خود را عرضه کرده است تا مزایای حفاری قدرتمند را به عنوان یک گزینه مناسب برای حفاری حفره (DTH) ارائه دهد.

سیستم حفاری جدید برای استخراج معادن و استخراج سطحی طراحی شده است؛ روشی سریع، کم مصرف و مقرون به صرفه برای حفاری حفره های 140 میلی متر تا 178 میلی متر. اجزای سیستم شامل دکل حفاری جدید Pantera DP1600i، مته سنگی RD1840C و ابزار سنگی جدید LT90 است.

مته XL علاوه بر عملکرد حفاری، راه حلی موثر برای کاهش مصرف سوخت و انتشار دی اکسید کربن است. روش حفاری کم مصرف و در عین حال کارآمد، می تواند به مشتریان ساندویک کمک کند تا تجارت خود را به روشی پایدارتر گسترش دهند.

اجزای سیستم به طور یکپارچه با هم کار می کنند و عملکردی روان، سیستماتیک و بسیار پربازده همراه با نتایج مطلوب حفاری را ارائه می دهند.  

جوکا سیلتانن، مدیر خط تولید راک دریل در ساندویک، گفت: "یک دارایی اساسی در سیستم حفاری XL این است که هر سه مولفه اصلی دکل حفاری، مته سنگی و ابزار سنگی، مورد بازبینی، طراحی مجدد و بهینه سازی متقابل قرار گرفته اند." 

سیستم مته XL با حفاری بیش از 100000 متر در شرایط سنگ سخت در چندین آزمایش میدانی، آزمایش و اثبات شده است.  

نتایج آزمایش در شرایط داده شده 50 درصد کاهش در مصرف سوخت، 25 درصد کاهش در کل هزینه های حفاری و 15 درصد افزایش بهره وری در مقایسه با روش حفاری DTH را نشان می دهد.

Pantera DP1600i

Pantera DP1600i جدیدترین عضو خانواده مته های حفاری قدرتمند Pantera DPi است. Pantera DP1600i که برای حفاری حفره های بزرگ طراحی شده است، برای کار در معادن بزرگ یا معادن روباز مناسب است.

همراه با مته سنگی قدرتمند RD1840C و ابزار نیرومند LT90، نتیجه نهایی ظرفیت فوق العاده بالای حفره بزرگتر، بدون حفاری فیزیکی است. 

ژارنو وییتانیمی، مدیر محصولات حفاری سطحی در ساندویک، گفت: "پلتفرم Pantera DPi در طول سال ها خود را ثابت کرده است؛ از سال 2008 شروع به کار کرد، بنابراین یک آپشن برای ارتقا پلتفرم سیستم عامل فعلی به سطح بعدی برای این راه حل جدید بود." 

مته سنگی RD1840C

مته سنگی جدید RD1840C برای حفاری بزرگ با قدرت حفاری 66 اسب بخار طراحی شده است. طراحی و پکیج کوبه ای پیستون بلند و متعادل آن به ویژه برای شرایط سخت ساخته شده است. طرح جدید جمع کننده های فشار کارایی را به حداکثر و ارتعاشات شلنگ را به حداقل می رساند. 

فناوری پیستون بلند با پالس انرژی، عملکرد را در حفاری حفره بزرگ بدون به خطر انداختن عمر مفید ابزار سنگی بهینه می کند. هندسه و ابعاد فیزیکی مته سنگی جدید RD1840C برای کل سیستم حفاری XL بهینه شده است.

ابزار سنگی LT90

ابزارهای سنگی LT90 برای مطابقت با سایر اجزای سیستم مته XL ساخته شده اند.

فردریک بیورک، مدیر محصول ابزارهای مته در ساندویک، گفت: "طراحی ابزارهای سنگی، اختراع و بهینه شده LT90 بهره وری را افزایش می دهند، صافی حفره را بهبود می بخشند و ویژگی های اتصال خوب و عمر طولانی را فراهم می کنند. همراه با خدمات ابزارهای سنگی ساندویک، به مشتریان کمک می شود تا در عملیات حفاری خود به سطوح جدیدی برسند."

میله های لوله MF جدید برای به حداقل رساندن انرژی از دسته رفته، امواج شوک با انرژی بالا را به رشته ها منتقل می کنند. مته XL سرعت نفوذ بالاتر، حفره های صاف تر و افزایش طول عمر را برای کل رشته های مته ارائه می دهد.

پتری ویررانکوسکی، رئیس حفاری سطحی شرکت ساندویک، گفت: "هدف ما این است که به مشتریان خود با بهترین راه حل ها برای هر کاربرد و در هر شرایطی خدمت کنیم تا بتوانیم با تمرکز قوی بر ایمنی و پایداری، بهره وری آنها را افزایش دهیم. ما از پیشتازی در صنعت بسیار هیجان زده هستیم زیرا مته XL امکانات کاملاً جدیدی را برای مشتریانمان در جهت بهبود عملکردشان ارائه می دهد."

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21662