ماشین آلات لیویت لیفتراک استانی را خریداری می کند

ماشین آلات لیویت لیفتراک استانی را خریداری می کند

ماشین آلات لیویت (Leavitt) مستقر در بریتیش کلمبیا لیفتراک استانی را خریداری کرده است.

لیفتراک استانی که مستقر در کیتچنر، انتاریو است، در سال 2003 تاسیس شد و به یک منبع معتبر تجهیزات حمل و نقل مواد در سراسر منطقه KW تبدیل شد. 

این خرید زیرساخت ها و منابع داخلی را افزایش می دهد تا رشد آینده در انتاریو فراهم شود.

کریس گلاوبیتس، بنیانگذار و رئیس لیفتراک های استانی، گفت: "طی 18 سال گذشته، ما یک تجارت پایدار ایجاد کرده ایم که مشتریان ما به آن اعتماد کرده اند. همکاری با ماشین آلات لیویت به ما امکان می دهد تا از طریق فناوری، بهتر از مشتریان خود حمایت کنیم، سرمایه ای در اختیار ما قرار می دهد که باعث افزایش سرمایه گذاری در محصولات و کارمندان می شود و رشد مداوم در انتاریو را امکان پذیر می کند."

لیفتراک استانی نمایندگی مجاز لیفتراک های زمین ناهموار و مخابراتی Manitou و تله هندلر و همچنین لیفتراک های Heli است. این شرکت تولید، انبارداری، توزیع، ساخت و ساز، فروش، اجاره قطعات و خدمات ارائه می دهد. این شرکت 15 نفر را در محل کیتچنر خود استخدام می کند.

ماشین آلات لیویت یکی از تسریع کنندگان رشد فروشندگان حمل و نقل مواد در آمریکای شمالی است. این شرکت با بیش از 38 مکان در سراسر کانادا و ایالات متحده، فروش تجهیزات جدید و استفاده شده، تجهیزات اجاره ای، آموزش تعمیر و نگهداری و پشتیبانی قطعات را ارائه می دهد.

تام لیویت، مدیر عامل شرکت ماشین آلات لیویت، گفت: " لیفتراک های استانی در صنعت حمل و نقل مواد شهرت زیادی برای ارائه راه حل های با کیفیت برای مشتریان خود دارد. تیم آگاه و فداکار آنها در 18 سال گذشته به رشد آنها کمک کرده است. ما می توانیم منابع قابل توجهی در زمینه اصلی فعالیت آنها فراهم کنیم تا به تقویت حضور آنها در بازار منطقه کمکی کرده باشیم. فرهنگ شرکت های ما مطابق با ارزشهای اقوام، اخلاق کاری و اهمیت ایمنی و خدمات به مشتری است. تیم اجرایی ما از پیوستن لیفتراک های استانی به خانواده ما بسیار هیجان زده است."

در اوایل سال جاری، ماشین آلات لیویت، جرثقیل چنگک‌دار Reliable مستقر در آریزونا را خریداری کرد. Reliable نمایندگی مجاز در آریزونا برای جرثقیل های چنگک‌دار دوسان و لینده، جرثقیل چنگک‌دار سوار بر کامیون دانکی، لیفتراک های Sellick Rough، لیفتراک های چهار جهته Combilift و همچنین سیستم عامل های کار هوایی Skyjack و Genie و سیستم های مخابراتی کنترل از راه دور است. 

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21648