Volvo D-Series

ماشین آلات سری D ولوو پیشرفت میکند

ماشین آلات سری D ولوو در بخش کنترل، بهره برداری و تکنولوژی پیشرفت میکند.

بر اساس گزارش سایت راه ما مگ، دستگاه های P6820D ABG و P7820D ABG از تجهیزات ساخت و ساز ولوو قدرت، سهولت کار، بازده سوخت، سطوح چند منظوره و ویژگی های افزایش طول عمر را برای ارائه عملکرد سنگین و برجسته فراهم می کنند.
با بیش از نیم قرن تجربه در آسفالت و مهندسی نوآورانه، ولوو نسل جدید ماشین آلات خود را با مدل های P6820D ABG و P7820D ABG کامل کرده است.

برای مثال، سیستم مدیریت الکترونیکی آسفالت (3 EPM ) انقلابی ترین پیشرفتی است که با استفاده از سری D ولوو انجام شده است. EPM 3 کنترل دستگاه را بهبود می بخشد و دستگاه را برای برنامه های خاص بهینه می کند. با استفاده از اهرم ارگونومیک می توان موقعیت توابع را به سرعت انتخاب و تنظیم کرد.

برای پروژه های منحصر به فرد، مدیر، تنظیمات سفارشی را در EPM 3 ذخیره می کند، و اپراتور را قادر می سازد پارامترهای ذخیره شده را هنگامی که با پروژه های مشابه در آینده مواجه می شوند، اجرا کند. این ویژگی، راه اندازی دستگاه را ساده می کند و می تواند توسط اپراتور به خوبی تنظیم شود و آسفالت کاری با بهینه سازی بهره وری و کار با کیفیت انجام می شود.

ایستگاه اپراتوردارای دید 360 درجه ای واضح از اطراف است تا اپراتور با یک نگاه بتواند مواد و جریان آن ها را بررسی کند. منطقه جدید شیشه ای در هر دو طرف کابین، دید بیشتری را فراهم می کند و راندمان کلی و ایمنی محل کار را بهینه سازی می کند. حتی در شرایط کم نور، اپراتورها می توانند با استفاده از پیشرفته ترین نورهای LED و گزینه های نور بالون متصل به هم به کار خود ادامه دهند. برای به حداکثر رساندن ایمنی، چراغهایی در زیر سایبان واقع شده اند که ایستگاه اپراتور را روشن می کنند. آنها سه دقیقه بعد از روشن شدن سوئیچ اصلی روشن شده و پس از خاموش شدن سوئیچ خاموش می شوند. برای آماده سازی سریع حمل و نقل، سقف هوایی را می توان با فشار دادن یک دکمه به راحتی برداشته و پایین آورد.
برای سواری راحت، پوشش داخلی ساخته شده دارای عایق صدا است و به طور خودکار تنش ها را میگیرد و باعث کاهش ارتعاشات و اطمینان عملیات میشود.

قدرت عملکرد
دستگاه های ولوو P6820D ABG و P7820D ABG علاوه بر کنترل ماشین و آسایش اپراتور، با ویژگی های با کیفیت، ازجمله موتور Premium Volvo عرضه می شوند. موتور ولوو ترکیبی از گشتاور بالا و RPM پایین است که به طور خاص به سیستم هیدرولیک برای قدرت، بهره وری و راندمان سوخت هدایت می شود. این سیستم دارای حالت ECO مطابق با نیاز سایت کاری است. این تابع پیش فرض می تواند مصرف سوخت را تا 30٪ کاهش دهد که به نفع خطوط کلی مشتری و محیط زیست است.
حتی در دماهای بالا، محفظه موتور و طراحی هوشمندانه آن، فضای زیادی برای گردش مداوم هوا از طرف فن خنک کننده فراهم می کند، که به طور موثر می تواند موتور و هیدرولیک را خنک نگه دارد.
سیستم Pave Assist ، توسط Volvo Co-Pilot طراحی شده است تا عملکرد را بهبود بخشد. اپراتورها با درک زمان واقعی، کیفیت و بهره وری بالایی را از عملیات آسفالت ارائه می دهند. ابزارهای ارائه شده توسط Pave Assist عبارتند از مدیریت مواد، نمایشگر آب و هوا و نمایشگر دما.

زمان کار بهینه
برای حفظ کارایی ماشین آلات و افزایش طول عمر، ولوو خدمات تعمیر و نگهداری سریع و آسان و همچنین تعدادی از ویژگی های خدمات را به روز رسانی می کند.

با توجه به دسترسی بهتر به ایستگاه های کنترل اضطراری، مشتریان می توانند دستگاه های سری D ولوو را به عنوان ماشین هایی با حداقل خرابی و هزینه های عملیاتی بشناسند. کیت های مراقبتی ولوو همچنین به کاهش هزینه ها با بهینه سازی عملکرد و طول عمر قطعات مورد استفاده، کمک می کنند. کیت های مراقبتی ولوو با یک بسته بندی واحد به مشتریان در شناسایی قطعات جایگزین کمک می کنند.

علاوه بر این، با ویژگی های پیشرفته فن آوری، مانند سرویس مدیریت از راه دور، مشتریان از شرایط سرویس مورد نیاز مطلع می شوند. این سیستم به اپراتور در مورد نگهداری یا برنامه های مورد نیاز هشدار می دهد و سابقه سرویس EPM 3 را حفظ می کند. برای نظارت از راه دور، مشتریان نیز می توانند به CareTrack® تکیه کنند. این سیستم مخابراتی، گزارش های دقیق در مورد محل ماشین، بهره وری، مصرف سوخت و موارد دیگر را ارائه می دهد. با استفاده از نرم افزار تشخیصی MATRIS، نمایندگی ولوو می تواند اطلاعات عملیاتی دستگاه را تجزیه و تحلیل کند. این سیستم فعالیت های خود را دنبال می کند و مناطق بهبود یافته را شناسایی می کند، که باعث بهبود وضعیت اقتصادی و کاهش سایش دستگاه می شود.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21183