ماشین آلات ساخت و ساز هیتاچی 70 سالگی خود را جشن می گیرد

ماشین آلات ساخت و ساز هیتاچی 70 سالگی خود را جشن می گیرد

از ساخت اولین بیل مکانیکی هیدرولیکی تا ساخت تجهیزات پیشرفته امروزی، هیتاچی 70 سال نوآوری را جشن می گیرد.

برای هیتاچی، سال 2020 چیزی بیش از آغاز یک دهه جدید است. این یک موفقیت مهم است که شروع تولید در مقیاس کامل برای ماشین آلات ساخت و ساز هیتاچی را برجسته می کند.

این شرکت می گوید: "در سال 2020، هیتاچی با ساخت ماشین آلات شرکت آموزشی ویبولیتین، هفتادمین سالگرد آغاز تولید در مقیاس کامل ماشین آلات ساخت و ساز را جشن گرفت. ما می خواهیم از ذینفعان بیشمار خود، از جمله مشتریان و شرکای تجاری، که در این مدت طولانی از ماشین آلات ساخت و ساز هیتاچی پشتیبانی کرده اند، صمیمانه سپاسگزاریم. ما آرزوهای پیشینیان خود را که این پیشرفت را تا به امروز رقم زده اند، به ارث خواهیم برده ایم و از همه آنها عمیقا سپاسگزاریم. در آینده نیز، ما همچنان تحقق بخشیدن به چشم انداز خود را «به سوی بیکران و فراتر از آن در آینده» ادامه خواهیم داد. ماشین آلات ساخت و ساز هیتاچی به ایجاد فضاهای راحت برای زندگی کمک می کنند. "

تولید انبوه ماشین آلات ساختمانی هیتاچی در سال 1950 با توسعه بیل کابل U06 آغاز شد.

پیشگامان هیدرولیک

این شرکت همچنین در سال 1965 با ساخت UH03، اولین بیل هیدرولیکی ژاپن که کاملاً از فن آوری های داخلی ساخته شده بود را در زمینه هیدرولیک عرضه کرد.

از آن زمان، این شرکت به عنوان تولید کننده عمده تجهیزات سنگین به موفقیت خود ادامه داده است. از بیل مکانیکی کامپکت و ماشین آلات جنگلداری گرفته تا شاول معدنی و کامیون های حمل و نقل، هیتاچی به توسعه طیف گسترده ای از ماشین آلات ادامه می دهد.

جانی اسپندلوو، مدیر بازاریابی محصولات بیل مکانیکی در ساخت ماشین آلات هیتاچی - آمریکا ، گفت: "این نقطه عطف به دلیل مشتریان و کارمندان باورنکردنی هیتاچی امکان پذیر می شود. طول عمر هیتاچی بسیار چشمگیر است و این یک ادای احترام به کیفیت و نوآوری دستگاه است. ما به طور مداوم کارایی، قابلیت اطمینان و دوام را برای مشتریان خود ارائه می دهیم."

مشارکت های قدرتمند

این شرکت در این راه مشارکت ایجاد کرده است.

در سال 1983، هیتاچی و جان دیر برای دستیابی به توافقنامه عرضه OEM همکاری کردند. از آن زمان، دو شرکت سرمایه گذاری مشترک با سه تسهیلات تولیدی ایجاد کرده اند.

در سال 2002، هیتاچی و جان دیر همچنین عملیات بازاریابی را در آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی ادغام کردند تا تصمیم گیری را ساده و پشتیبانی مشتری را بهبود بخشند.

هیتاچی همچنان به سرمایه گذاری قابل توجهی در تأسیسات تولیدی خود ادامه می دهد تا ظرفیت تولید و کارایی آینده را افزایش دهد. هر دستگاه سفارشی ساخته شده است، که توسط یک سیستم تولید ناب همراه با یک فرآیند تضمین کیفیت امکان پذیر است.

این شرکت تمرکز خود را بر روی تلفیق فناوری پیشرفته در تجهیزات خود حفظ کرده است تا بیشتر به مشتریان در افزایش کارایی، قابلیت اطمینان و دوام در محیط های شغلی کمک کند. یکی از این فناوری ها کنترل درجه یکپارچه Hitachi Solution Linkage با Topcon است؛ فن آوری جدید بیل مکانیکی به اپراتور اجازه می دهد تا درجه ای تنظیم کند و آن را نگه دارد که ضمن افزایش کارایی، باعث کاهش هزینه های روزانه نیز می شود.

مسیر ابتکاری

در حالی که هیتاچی به مسیر ابتکاری خود ادامه می دهد، ماشین های جدیدی برای برآورده کردن بیشتر نیازهای مشتریان معرفی می شوند.

در سال 2019، این بیل مکانیکی کم مصرف سری EX-7 وجود داشت: EX1200-7 ، EX2600-7 ، EX3600-7 و EX5600-7

اسپندلوو گفت: "تیم هیتاچی به طور مداوم در حال توسعه ماشین آلات و فناوری جدیدی است که بتواند به مشتریان ما بهترین ها را ارائه دهد. ما از مشتریان خود برای اعتماد به تجهیزات هیتاچی در 70 سال گذشته تشکر می کنیم و چشم به راه آینده ای امیدوار کننده هستیم."

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21622