لیوگانگ اولین بیل مکانیکی 3.5 تنی خود را رونمایی میکند

لیوگانگ اولین بیل مکانیکی 3.5 تنی خود را رونمایی میکند

لیوگانگ (LiuGong) اولین بیل مکانیکی 3.5 تنی خود که بدون نوسان دم است را رونمایی میکند.

این دستگاه که 9035EZTS نام دارد برای ساخت و ساز مسکونی و سایر برنامه های کاربردی که  با از استفاده بیل مکانیکی کامپکت سایز کوچک انجام می شود طراحی شده است.

ویژگی های این مدل شامل یک سیستم مکانیکی اتصال سریع است که به اپراتورها اجازه می دهد تا بین سطل و اتصالات مبادله کنند.

نوسان دم به این معنی است که بیل مکانیکی به طور کامل بین 2.1 متری خود با 1.7 متری جای پایش باقی می ماند. این به اپراتورها اجازه می دهد تا درست در برابر ساختمان ها، درختان و دیگر موانع کار کنند.

تمام ماشین آلات 9035EZTS دارای سیستم ها و اجزای سازنده ای هستند که برای بازار آمریکای شمالی آشنا میباشند، از این رو از دسترسی به قطعات و تعمییر پذیری در سراسر قاره ها اطمینان میدهد.

به گفته شرکت، موتور 24.4 اسب بخار که ترکیبی از قدرت و مصرف سوخت کم است  بهره وری بالایی را با هزینه های عملیاتی پایین ارائه می دهد. هیدرولیک کاواساکی عملکرد قابل اطمینانی را فراهم کرده و خطر خرابی برنامه ریزی نشده را کاهش می دهد.

همچنین بیل مکانیکی لیوگانگ از قطعات لاستیکی و فشرده که فشار را به طور گسترده در سطح زمین توزیع میکنند تشکیل شده است که به کاهش خطر آسیب رساندن  به سطح تازه سنگ فرش شده  و زمین های حساس کمک میکند. قطعات فولادی نیز به عنوان یک گزینه در دستگاه موجود است.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2196