لیفتراک کوماتسو پنوماتیک IC سری FH

لیفتراک کوماتسو پنوماتیک IC سری FH

به گزارش راه ما مگ، لیفتراک کوماتسو سری FH هزینه های عملیات و نگهداری را با استفاده از سیستم هیدرواستاتیک کوماتسو، کنترل الکترونیکی HST و سیستم هیدرولیکی حساس باربری (CLSS)، کاهش می دهد. همچنین با سیستم مدیریت اطلاعات منحصر به فرد کوماتسو به نام KOMTRAX مجهز شده است.


ویژگی ها و مزایا
CLSS با پمپ جابجایی متغیر
قابلیت سنجش بار به طور خودکار بارگیری را حس می کند و سپس پمپ جابجایی متغیر تنها مقدار هیدرولیک مورد نیاز برای انجام کار را تامین می کند.


KOMTRAX
KOMTRAX به شما می گوید که دستگاه های شما کجا هستند، درحال انجام چه کاری هستند و چگونه آن را انجام می دهند. به طور کلی قابلیت های مدیریت ناوگان را برای بهبود استفاده از ناوگان، کاهش زمان بیکاری و پایین نگه داشتن هزینه های مالکیت و عملیاتی را فراهم می کند.

موتورهایی با انتشار پایین
کوماتسو با موتور دیزلی 4 سیکل توربو شارژ که مطابق با استانداردهای انتشار Tier 4 EU Stage A است، بدون از دست دادن قدرت و بهره وری عرضه می شود. موتور برای انتقال قدرت به سیستم درایو به سیستم هیدرولیکی متصل می شود.

کنترل و بهره برداری
سری FH نیاز کمتری به استفاده از پدال inching دارد، زیرا چنگک بالابر HST می تواند سرعت را از طریق استفاده از پدال های شتاب دهنده تنظیم کند. همچنین با قابلیت کنترل الکترونیکی عالی HST، اپراتور کنترل بیشتری در هنگام حرکت در محدوده های باریک و بارگیری دارد.

کاهش ROLL BACK
با درایو HST، جریان روغن به موتور هیدرولیک هنگامی که پدال شتاب دهنده آزاد می شود، متوقف می شود، بنابراین حتی اگر لودر روی سراشیبی متوقف شود و اپراتور پدال را آزاد کند، خزش سرازیری کاهش می یابد.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21232