لیبهر نسل هشتم تراکتورهای چرخ زنجیری خود را در Bauma معرفی کرد

لیبهر نسل هشتم تراکتورهای چرخ زنجیری خود را در Bauma معرفی کرد

لیبهر عرضه تراکتورهای چرخ زنجیری نسل هشتم خود را با معرفی جهانی PR 736 G8 جدید در Bauma آغاز می کند.

PR 736 G8 جدید با موتور 162 کیلوواتی لیبهر طراحی شده است که بخشی از سری EVO شرکت است.

دستگاه 25500 کیلوگرمی با استانداردهای انتشار Stage V با ترکیبی از DOC (کاتالیزور اکسیداسیون دیزلی) و یک فیلتر SCR (کاهش کاتالیزوری انتخابی) مطابقت دارد.

برای پوشش محدوده وسیعی از برنامه های کاربردی، نسخه های مختلف تیغه؛ از جمله پره های مستقیم، U مانند و شش نقطه ای، با ظرفیت های 4.1 تا 5.56 متر مکعب، همراه با چندین آپشن تجهیزات عقبی ارائه می شود.

تیغه جدید شش نقطه ای با ظرفیت افزایش یافته، خروجی تولید را بهبود می بخشد و درجه بندی را با هندسه اتصال بهینه سازش آسان می کند.

کابین تراکتور چرخ زنجیری جدید

کابین اپراتور ارائه دهنده چندین ویژگی جدید برای بهبود ارگونومی و بهره وری است. لیبهر، در هنگام رانندگی در زمین ناهموار، ثبات و ضد ارتعاش بودن صندلی را تضمین می کند.

همچنین لیبهر کابین را کاملا از پایه ماشین جدا کرده است. اپراتورها علاوه بر کاهش سر و صدا، کاهش قابل توجهی در ارتعاش را تجربه خواهند کرد.

کنترل آب و هوا، دمای کابین را حتی در شرایط آب و هوایی نامناسب، ثابت نگه می دارد. دسترسی روشنایی و نورپردازی که از خارج کابین فعال می شود، ایمنی بیشتری را هنگام غروب و گرگ و میش فراهم می کند.

صفحه نمایش بزرگ 23 سانتی متری، ایستگاه کنترل و اطلاعات جدید برای تمام داده های عملیاتی مرتبط است. از طریق صفحه نمایش، اپراتورها می توانند به طور دقیق رانندگی و کنترل را تنظیم کرده و به نیازهای شخصی خود پاسخ دهند.  

سیستم های پشتیبانی اپراتور

سیستم های جدید پشتیبانی در تراکتورهای چرخ زنجیری نسل هشتم دارای سه سطح پشتیبانی، از جمله: درجه آزاد، برای تثبیت تیغه فعال در هنگام درجه بندی خوب؛ درجه تعریفی، برای موقعیت خودکار تیغه در هنگام ایجاد درجه های دوبعدی؛ و درجه سه بعدی، یک سیستم کنترل GPS اختیاری برای مدل سازی اشکال پیچیده زمین. درجه سه بعدی در میان بقیه، با آنتن های استاندارد GPS / GNSS نصب شده در سقف ارائه می شود.

علاوه بر این، کنترل سنسور فعال لیبهر، که تمام محورهای تیغه را تثبیت می کند، استاندارد شده است.

هیدرولیک های کنترلی

کنترل الکترونیکی هیدرولیک برای چرخه های سریع کار با دقت بالا طراحی شده اند. این می تواند به طور مطلوب با شرایط عملیاتی و الزامات اپراتور تنظیم شود.

سیستم درایو هیدرواستاتیک، سیستم تنظیم عملکرد و حالت Eco از تراکتورهای چرخ زنجیری نسل ششم منتقل شدند. همچنین عملکرد بالای فشار، برای عملیات های خاص، اقتصادی است.

LiDAT استاندارد

دریچه های بزرگ، نقاط تعمیر و نگهداری متمرکز و کج شدن کابین استاندارد شده اند تا تعمیر و نگهداری روزانه و دسترسی برای اهداف بازرسی راحت تر انجام شود. فواصل کار طولانی با استفاده از روان کننده های لیبهر به طور قابل توجهی موجب کاهش هزینه های تراکتور می شود.

سیستم مدیریت ناوگان استاندارد LiDAT اطلاعات مربوط به محل و همچنین عملیات تراکتور را ارائه می دهد. این شامل موقعیت دستگاه، مدت زمان کارکرد، مصرف سوخت و اطلاعات فاصله سرویس می باشد.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21465