لیبهر روش جدیدی را برای آموزش اپراتورهای جرثقیل سیار به نام یادگیری الکترونیکی مورد بررسی قرار می دهد

لیبهر روش جدیدی را برای آموزش اپراتورهای جرثقیل سیار به نام یادگیری الکترونیکی مورد بررسی قرار می دهد

لیبهر محصول جدید آموزش اپراتورهای جرثقیل سیار را در سال 2019 در ایستگاه نمایش Bauma ارائه خواهد داد. این محصول مشترک از شرکت تولید محصولات آموزش الکترونیکی Krassmann Produktion GmbH است. این ابزار جدید برای اولین بار در Ehingen در ژوئن 2018 عرضه شد.

لیبهر سال هاست که زمینه آموزش را در کارخانه تولید خود در Ehingen (آلمان) و همچنین در بسیاری از نقاط مختلف در سراسر جهان، ارائه داده است. از آنجایی که تقاضا برای آموزش و راهنمایی به طور منظم در حال رشد است، لیبهر با این تقاضا از بازار روبه رو شده است و محدوده محتوای آموزشی را برای پیمانکاران جرثقیل سیار با شرکای خود، دکتر رودلف سالر و Krassmann Produktion GmbH ایجاد کرده است. این فعالیت های آموزشی توسط پیمانکاران جرثقیل پشتیبانی می شود.

یادگیری الكترونیكی، آموزش های عملی در جرثقیل واقعی را فراهم می آورد و ایمنی در كارهای جرثقیل را بهبود می بخشد. ابزار آموزشی جدید که محتوای آن فقط به جرثقیل های سیار لیبهر اعمال نمی شود، به زبان آلمانی و انگلیسی در دسترس است.

آموزش در محل

مزیت اصلی ابزار یادگیری الکترونیکی این است که پیمانکاران جرثقیل می توانند کارکنان خود را با راهنمایی سالانه و آموزش پیشرفته و همچنین مدارک حرفه ای در هر زمان و صرف نظر از موقعیت آنها تامین کنند. اپراتور جرثقیل سیار با کد دسترسی شخصی می تواند قسمت های آموزشی را که می خواهد مطالعه کند را در صورت لزوم تکرار کند و آنها را تکمیل کند. این سیستم یک شاخص پیشرفت دارد تا همه چیز را آسان تر کند. هر قسمت شامل سوالات آزمون مربوطه با 220 سوال در مجموع است.

در تست ها حالت یادگیری وجود دارد که کاربران می توانند پاسخ صحیح را نمایش دهند و در صورت لزوم به محتوای آموزش مناسب متصل شوند. در حالت تست، یک سری از سوالات تصادفی انتخاب شده نمایش داده می شوند که کاربر باید به صورت متوالی پاسخ دهد. پس از انجام آزمون نهایی، یادگیرنده یک گواهی دریافت می کند که توسط کارفرما تایید می شود.

پشتیبانی پیمانکاران جرثقیل در کسب صلاحیت برای اپراتورهای جرثقیل سیار

پیمانکاران جرثقیل با یادگیری الکترونیکی جرثقیل سیار از چه مزایایی بهره مند می شوند؟ تمام پیمانکاران جرثقیل مسئولیت تضمین صلاحیت کارکنان خود را به عنوان بخشی از تعهدات سالانه برعهده دارند. ابزار یادگیری الکترونیکی یک راه ساده برای پیمانکار جرثقیل برای تکمیل وظایف راهنمایی سالانه خود فراهم می کند و اپراتور جرثقیل گواهی دریافت می کند تا ثابت شود که با موفقیت آموزش و تست را گذرانده است. این گواهی همچنین پیمانکار جرثقیل را تأیید می کند تا اطمینان حاصل شود که راهنمایی های لازم را به کارمندان خود داده است.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21396