لیبهر آخرین نوآوری های جرثقیل خود را به نمایش می گذارد

لیبهر آخرین نوآوری های جرثقیل خود را به نمایش می گذارد

لیبهر آخرین نوآوری های جرثقیل خود را در "روزهای مشتری 2018 " نشان می دهد.
لیبهر موفقیت چشمگیری را در رویداد "روزهای مشتری 2018 " در تاسیسات جرثقیل متحرک خود در Ehingen آلمان کسب کرده است. این رویداد در اوایل دهه 1990 تاسیس شده و هر سه سال یکبار برگزار میشود. این سال 3000 مشتری از بیش از 80 کشور جهان برای بازدید از طیف وسیعی از جرثقیل های دسته اول به نمایشگاه می آیند.

برجسته ترین بخش این رویداد، یک نمایش جامع ماشین بود که جدیدترین نوآوری های جرثقیل لیبهر را نشان می داد. لیبهر از این فرصت برای ورود دوباره خود به بازار جرثقیل استفاده کرد. این شرکت دو مدل را نشان داد: LRT 1090-2.1 و LRT 1100-2.1 بزرگتر.

لیبهر همچنین جرثقیل متحرک جدید خود LTM 1230-5.1 را معرفی کرد. جرثقیل 230 تنی جدید نه تنها 3 متر طول اضافه را برای بالابری فراهم می کند، بلکه دارای ظرفیت بالابری 20 درصد بیشتر نیز میباشد.

LTM 1230-5.1 یک بالابر تلسکوپی بسیار طولانی را ارائه می دهد و استانداردهای جدیدی را در خصوص ظرفیت بالابر ایجاد می کند. با افزودن شبکه بندی، حداکثر ارتفاع تا 111 متر افزایش یافته است. جرثقیل LTM 1230-5.1 لیبهر برای کار روی زمین های شیب دار و ارتفاعات مثل ساختن تاور کرین یا کار تعمیر و نگهداری توربین های بادی ایده آل است.
حداکثر ظرفیت سنگینی LTM1230-5.1 جدید 72 تن است. VarioBallast که می تواند از 4.8 متر تا 5.7 متر تنظیم شود، ظرفیت بالابری در شعاع های بزرگتری نسبت به LTM 1200-5.1 و LTM 1220-5.2 دارد.

اولین جرثقیل متحرک که مختص VarioBase طراحی شده است

مهندسین لیبهر تکنولوژی پشتیبانی VarioBase را در ساخت ساخت و ساز فولاد در هنگام ایجاد جرثقیل جدید جای داده اند. VarioBase به این معنی است که در حال حاضر ایجاد ظرفیت بالابری زیاد مخصوصا در ناحیه عقب امکان پذیر است.


تکنولوژی درایو بهبود یافته است

موتور دیزلی شش سیلندر لیبهر 400 کیلو وات / 544 اسب بخار نیرو تولید می کند. موتور در حال حاضر با استاندارد اروپایی انتشار مرحله اگزوز مطابقت دارد.

قدرت از طریق گیربکس 12 سرعته ZF TraXon به محور جرثقیل منتقل می شود. این گیربکس ابتکاری ویژگی های جدید و مزایایی را برای اپراتور و راننده ارائه می دهد. ECOmode باعث می شود که وسیله نقلیه به علت سرعت کم موتور، راحت تر و ساکت تر باشد.


مفهوم تک موتور با ECOmode

یک برنامه افزودنی در مفهوم درایو اطمینان حاصل می کند که دستگاه به طور خاص با کارایی بالا کار می کند. این بدان معنی است که درایو پمپ کامل می تواند به طور خودکار هنگامی که موتور خاموش است غیرفعال شود و سپس توسط کنترل کننده هوشمند در عرض چند ثانیه زمانی که مورد نیاز است دوباره متصل شود.

لیبهر همچنین یک حالت ویژه برای جرثقیل های موبایل در محدوده سنجش بار ایجاد کرده است تا هزینه های عملیات جرثقیل و همچنین میزان انتشار سر و صدا را کاهش دهد. ECOmode هم چنین مصرف سوخت را در هنگام استفاده از جرثقیل کاهش می دهد.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21122