لودر کامپکت ترک ASV مدل RT-25 کوچک ترین لودر جهان معرفی شده است

لودر کامپکت ترک ASV مدل RT-25 کوچک ترین لودر جهان معرفی شده است

RT-25 با ابعاد مشابه RT-40، به عنوان یک جایگزین اقتصادی برای پیمانکاران، مراکز اجاره و مالکان برای کار در فضاهای محدود عرضه می شود.

RT-25 دارای عرض 122 سانتیمتر بوده و رانندگی در فضاهای باریک را آسان می کند. این فضاها شامل محوطه سازی یا ساخت و ساز در خانه یا مناطقی که دارای فنس می باشند، به منظور برداشتن آنها برای ورود ماشین آلات بزرگتر، است.

وزن عملیاتی آن 1703 کیلوگرم است که موجب کاهش آسیب به جاده و یا سطوح حساس می شود. وزن کم همچنین موجب افزایش شناوری و کشش برای برف روبی در پیاده روها، مسیرها و کوچه ها می شود. شیارهای مخصوص چمن نیز در این دستگاه موجود است تا خطر آسیب به آرایش چمن ها و زمین های گلف را کاهش دهد.

آسان برای حمل و نقل

اندازه جمع و جور RT-25، آن را برای ناوگان های اجاره مناسب کرده است. با توجه به وزن کم، رانندگان می توانند این لودر کامپکت ترک را در یک تریلر حمل کنند. همچنین، به لطف کنترل های آسان دستگاه، یادگیری نحوه استفاده از دستگاه ساده است. تعویض فیلترها و بررسی روزانه سایر نقاط به لطف کاپوت بزرگ که دسترسی به تمامی قسمت های موتور را در اختیار شما قرار می دهد، آسان شده است.  

ساختار کابین، اپراتور را از عوامل بیرونی محافظت می کند. کابین همچنین دارای سیستم گرمایشی برای راحتی بیشتر در طول عملیات زمستانی است.

موتور توربوشارژ

موتور دیزلی 25 اسب بخاری پرکینز با سرعت 8.2 کیلومتر در ساعت اجازه می دهد تا اپراتورها بتوانند بیشتر حفاری و بارگیری کنند. موتور توربوشارژ شده است، بنابراین می تواند ار حداکثر قدرت اسب بخار خود حتی در ارتفاع بالا استفاده کند.

RT-25 دارای ظرفیت عملیاتی 302 کیلوگرم و ارتفاع بالابری 2.5 متر است. RT-25 خیلی سریع به انواع پیوست های موجود متصل می شود.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21362