لودر کامپکت بابکت مدل T870

لودر کامپکت بابکت مدل T870

سری 800 لودرهای بابکت بزرگترین لودرهایی هستند که بابکت ساخته است. کامپکت لودر مدل T870 متعلق به این پلت فرم جدید است که بزرگتر و طولانی تر از لودرهای فریم بزرگ (T300 / T320) میباشد. این لودرهای جدید دید بهبود یافته، نیروی فشار توسعه یافته، هیدرولیک قوی تر، ظرفیت سوخت افزایش یافته، راحتی بیشتر، میزان عملکرد بالاتر، قدرت اسب بخار بالاتر و حفظ زمان کار بیشتر مخصوصا برای برنامه های کاربردی با بهره برداری بالا را ارائه میدهند.

ویژگی ها و مزایا:


راحتی اپراتور
آستانه درب کابین کاهش یافته و اندازه درب افزایش یافته است، بنابراین ورود و خروج اپراتورها آسان تر شده است.


دید
کابین جدید لودر بابکت 30٪ دید سراسری بیشتری را ارائه می دهد. موقعیت 5 سانتیمتری روبروی کابین، اپراتور را نزدیک به پیوست قرار می دهد. دید به جلو به لطف 45٪ افزایش درب بهبود یافته است.

موتور
قدرت موتور 8٪ افزایش یافته است. لودرهای نسل جدید با موتور 3.8 لیتری Kubota V3800 DI-TE3 توربو دیزل 4 سیلندر طراحی شده اند که 74 کیلو وات (99 HP) را در 2600 دور در دقیقه تولید می کند.

کارایی
ارتفاع T870 ، 12٪ افزایش یافته است، به این ترتیب ماشین ها قادر به انجام بارگیری بزرگترین کامیون ها و کارکرد راحت و کارآمدتری در تانکرها برای برنامه های کاربردی کشتیرانی می باشند. قدرت حفاری در T870 12% افزایش یافته است.

ظرفیت
ظرفیت عملیاتی 8٪ در T870 افزایش یافته است. این اجازه می دهد تا T870 به راحتی پالت آجر 1.5 تنی را حمل و نقل کند یا می تواند در سخت ترین اتصالات محدوده بابکت مانند برشهای جنگل به کار گرفته شود.


 اطمینان و دوام
به طور کلی، سری جدید 800 با استفاده از مسیرهای کنترل شده موازی و به حداقل رساندن خطر ساییده شدن اجزای لوله کشی طراحی شده است. اجزاء دوباره طراحی شده اند تا امکان استفاده از اتصالات مستقیم به جای اتصالات قابل تنظیم را فراهم کنند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21126