لودر چرخی کاترپیلار 903D

لودر چرخی کاترپیلار 903D

لودر کاترپیلار 903D چهل اسب بخاری دارای باکت هایی از سطوح 0.6 تا 1 متر مکعب و نیروی شکست 27401 نیوتن با وزن عملیاتی 4.26 تن است. لودر با رانشگرهای جدید قدرت، از جمله یک موتور Tier 4-F Cat C2.4 و انتقال هیدرواستاتیک که سرعت انتقال را از 20 تا 40 کیلومتر بر ساعت افزایش می دهد، عرضه شده است.

سیستم هیدرولیک کمکی جریان 14 گالن در دقیقه را با فشار 24000 کیلوپاسکال دریافت می کند و خطوط هیدرولیک کمکی دارای اتصالات سریع هستند. پیوست های جهانی استاندارد شده اند و یک پیوست الکتریکی فعال برای تعویض اتصالات از کابین یک گزینه محسوب می شود.
به گفته شرکت، دیگر ویژگی های اختیاری شامل کنترل جنبش و قفل دریچه کنترل بنزین است که به طور مستقل کنترل می شوند و به اپراتور اجازه می دهد تا قدرت هیدرولیک مطلوبی را به اتصالات ارائه دهد.

لودر دارای پیوند Z-bar loader است و بازوهای بوم در هر دو حالت استاندارد و high-lift در دسترس هستند.
فرمان چند منظوره کنترل هایی را برای تغییرات جهت، کنترل سه عملکرد هیدرولیکی، قفل دیفرانسیل و جریان هیدرولیکی مداوم فراهم می کند. در مقایسه با مدل پیشین لودر کاترپیلار 903C2، ایستگاه اپراتور دارای فضای بیشتر برای پاها، موقعیت پدال بهبود یافته، صندلی های ارتعاش گیر و ورود و خروج آسان تر است.

باز شدن کامل کاپوت عقبی دسترسی آسان به محفظه موتور، که دارای خنک کننده های کنار هم و جداساز شفاف سوخت و آب است را فراهم می کند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21254