لودر چرخی ولوو ZEUX - آینده لودر چرخی

لودر چرخی ولوو ZEUX - آینده لودر چرخی

ولوو و لگو تکنیک با کودکان برای طراحی اندیشه خودکار همکاری میکنند. در حال حاضر لگوتکنیک آمده است تا مسیر را برای ماشین آلات ساخت و ساز واقعی هموار کند.
تجهیزات ساخت و ساز ولوو و اسباب بازی ساخت و ساز لگوتکنیک با یک تیم از کودکان به منظور طراحی یک ماشین ساخت و سازی خودکار در آینده همکاری میکنند. نتیجه: لگو تکنیک و ولوو مجموعه لودر ولوو ZEUX را در اوت 2018 در فروشگاه های اسباب بازی منتشر میکنند. این مجموعه برنامه ریزی شده است تا نمونه اولیه دیجیتال برای ماشین آلات خودکار واقعی باشد.

آنچه که به عنوان یک رویداد سرگرم کننده و غیر رسمی برای الهام بخشیدن به تیم طراحی لگو تکنیک و ولوو در سال 2016 آغاز شد، به تدریج به یک ایده برای یک محصول واقعی لگو تکنیک تبدیل شد. هدف آنها طراحی ماشین آلات ساخت وساز آینده است. و اکنون همکاری به ثبت اختراعات انقلابی منجر شده است.

آروید رینالدو، در شرکت ولوو توضیح می دهد که چرا طراحان آنها برای کار با ماشین های ساخت و ساز در آینده با لگوتکنیک کار می کنند:
"ما در طی چند سال گذشته، با تیم مهندسی لگوتکنیک توانستیم همکاری خوبی داشته باشیم. این به ما اجازه داد تا ایده هایی برای انواع جدید ماشین آلات ساخت وساز در آینده را از نظر عملکرد، مقیاس، طراحی و تعامل آزمایش کنیم. این مدل در حال حاضر به نظر می رسد که پیشرو باشد، اما ماشین آلات ساخت و ساز خودکار و الکتریکی در حال حاضر به یک واقعیت تبدیل شده است. لودر چرخی ولوو ZEUX یک گام واقع بینانه در تکامل هیجان انگیز ماشین های ساخت و ساز ما است. "



در مورد همکاری بین این دو برند اسکاندیناوی، رینالدو افزود:"ما می خواستیم با یک تولید کننده برتر اسباب بازی همکاری کنیم، همانطور که ما یک سازنده برتر در بخش تجهیزات ساخت و ساز هستیم. شرکت مهندسی ولوو و گروه لگو باهم بهترین همکاری را میسازند."

طراحان ولوو در سوئد و گروه لگوتکنیک در دانمارک برای یافتن راه های جدید به منظور افزایش ایمنی و افزودن جنبه های انسانی بیشتر به هوش مصنوعی در ماشین آلات بزرگ ساخت و ساز همکاری میکنند.

یک گروه متشکل از کودکان، در فرایند ایجاد ZEUX کمک کرد. به دنبال نقاشی ها و مدل های اولیه، این گروه بازخوردی را به دنبال داشت که منجر به توسعه ویژگی های جدید و منحصر به فرد شد.
اطلاعات مربوط به لودر چرخی ولوو ZEUX:

• مدل مفهومی تکنولوژی لگو با همکاری ولوو توسعه یافته است.
• عملکرد جدید و نوآورانه "چشم" برای نشان دادن تعامل بصری بین انسان و دستگاه.
• کار بالابر و سطل.
• جابجایی وزنه تعادل با بالا و پایین آوردن شاسی.
• همراه با نقشه برداری بدون سرنشین.
• کنترل چهار چرخ متحرک.
• تسهیل همکاری: مدل اصلی و جایگزین هر دو برای ساخت و ساز سایت طراحی شده اند، بنابراین می توانند با هم کار کنند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21111