لودر ولوو با 25 درصد بهره وری سوختی بهتر

لودر ولوو با 25 درصد بهره وری سوختی بهتر

لودر های سایز متوسط ولوو برای 25 درصد بهره وری سوختی بهتر آپدیت می شوند.
لودر ولوو L90H ، لودر ولوو L60H و لودر ولوو L70H برای بهبود بهره وری سوخت، بارگیری بیشتر و ویژگی های تعمیر و نگهداری آسان را ارائه می دهند. تجهیزات ساخت و ساز ولوو آپدیت 2.0 سری H را در لودرهای L60H و L70H اعمال کرده است.
 کریس کونولی، مدیر محصولات لودر های چرخدار تجهیزات ساخت و ساز ولوو، گفت:" با پیوستن L60H و L70H بهL90H 2.0 که قبلا اعلام شده بود، ما آپدیت 2.0 سری H را برای لودرهای چرخدار متوسط خود تکمیل کردیم. اکنون اپراتورها می توانند از آخرین نوآوری ها در هر سه دستگاه لذت ببرند که به آنها کمک می کند تا کارآمدتر کار کنند."

بهره وری سوختی بیشتر

لودر های چرخدار L60H، L70H و L90H 25 درصد میزان مصرف سوخت بهتری را نسبت به مدل های پیشین خود ارائه می دهند. از جمله ویژگی های صرفه جویی در سوخت عبارتند از:  
• قفل کردن مبدل گشتاور (گزینه L70H-L90H): گردش در دقیقه را کاهش و سرعت را افزایش می دهد در نتیجه زمان های چرخه سریع تر شده و بهره وری سوخت تا 25٪ افزایش می یابد.
• عملکرد کنترل هوشمند: گشتاور صحیح را در تمام شرایط تضمین می کند، سازگاری موتور و هیدرولیک را بهبود می بخشد و به کاهش زمان چرخه و صرفه جویی در سوخت کمک می کند.
• عملکرد کنترل صافی: کمک می کند تا اپراتورها یک موقعیت گشتاور ثابت در زمین ناهموار داشته باشند، در نتیجه باعث می شود سرعت موتور با صرفه جویی در مصرف سوخت افزایش یابد.
• عملکرد کنترل Rim Pull: چرخش چرخ ها و لغزش را کاهش می دهد، در نتیجه در سوخت صرفه جویی شده و سایش تایر را کاهش می دهد و به بهبود بهره وری و کاهش هزینه کل مالکیت کمک می کند.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های دیگر لودرهای چرخدار 2.0 سری H شامل موارد زیر است:
• بارگیری: 1.7 درصد برای L60H  و 1.6 درصد برای L70H و 3.4 درصد برای L90H افزایش یافته است.
• طراحی جدید بازوی لودر: بهینه سازی بارگیری
• خنک کننده: دسترسی آسان تر برای از بین بردن گرد و غبار و آشغال ها را فراهم می کند.
• خنک کننده بزرگتر روغن هیدرولیک: سطح خنک کننده 50٪ بزرگترشده و باعث افزایش ظرفیت خنک کننده و کاهش دمای روغن هیدرولیک می شود.
• ارتفاع تخلیه: 8 سانتی متر بیشتر برای L90H
• کنترل های هیدرولیکی الکترو-سروو: دارای حساسیت قابل تنظیم هستند که به اپراتورها اجازه می دهند بین کنترل های خطی و تک اهرمی به سرعت تغییر کنند.(موجود در L70H و L90H)
• بهبود سرویس دهی: طراحی مجدد موتور و نقاط انتقال روغن برای پاک کردن و اضافه کردن سریع تر مایعات

پشتیبانی ولوو

لودرهای چرخدار سری H دارای گارانتی فریم و ساختار ولووهستند که فریم، مفصل اتصالات و بازوی لودر را برای طول عمر دستگاه تحت مالک اولیه پوشش می دهند. آنها همچنین از خدمات مخابراتی ولوو از جمله، ActiveCare Direct که سرویس کنترل و گزارشگر بهره برداری دستگاه است، بهره مند هستند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21230