jcb

قرارداد جدید شرکت JCB با FWS امریکا

خدمات ماهی و حیات وحش (FWS) آمریکا قراردادی را با JCB برای تأمین تجهیزات ساخت و ساز ارائه کرده است.
JCB قراردادی را از FWS دریافت کرده است که واجد شرایط ساخت 5 میلیون دلار ماشین آلات ساخت و ساز برای 5 سال آینده است. این شرکت 24 مدل برای برآورده شدن نیازهای آینده FWS، از جمله لودرهای حفاری، هدایت کردن در شرایط لغزنده، لودرهای مسیر فشرده ،بیل مکانیکی و لودرهای چرخان ارائه خواهد داد.

کریس جیرجانی، معاون رئیس جمهور، گفت: "پس از سالها از ارائه ماشین آلات ساخت و ساز ناهموار به ارتش ایالات متحده، همه در JCB از این همکاری جدید با وزارت کشور ایالات متحده و سرویس ماهی و حیات وحش ایالات متحده هیجان زده شده اند."

جیرجانی افزود: "JCB تجربه بیش از 70 سال در طراحی و ساخت تجهیزات ساخت و ساز دارد و ما منتظر همکاری با سرویس ماهی و حیات وحش ایالات متحده هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها تجهیزات و پشتیبانی لازم را به عنوان ستاد برجسته منابع طبیعی ما دارند "


JCB از شبکه فروش خود در سراسر کشور برای تامین و پشتیبانی از ماشین های JCB در پناهگاه های حیات وحش ، ماهیگیری و سایر امکانات در سراسر ایالات متحده استفاده می کند. علاوه بر این، شبکه تامین قطعات جهانی JCB - از جمله قطعات انبار واقع در سراسر ایالات متحده - مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2140