فینیشر Ammann مدل AFT 700-3

فینیشر Ammann مدل AFT 700-3

Ammann اولین تحویل فینیشر جدید و بزرگ AFT 700-3 را به شرکت ساخت و ساز جاده Imboden تکمیل کرد. اظهارات در کنفرانس InfraSuisse هیچ گونه شک و تردید در مورد مزایای تکنولوژی و سیستم کنترل هوشمند PaveManager 2.0 باقی نگذاشت.

فلیکس بونی، کارشناس ارشد تیم Imboden، گفت: " اندازه دسته ها دقیقا همان چیزی بود که ما در عملیات آسفالت دنبالش می گشتیم. این دستگاه دارای بازده تولیدی است که ما به آن نیاز داشتیم و با اجزای آزمایش شده و ویژگی های جدید مانند سیستم TruckAssist دارای عمر طولانی تری است."

یک منطقه پارکینگ بزرگ برای یک شرکت داروسازی در کانتی سوئیس والس، نخستین صحنه محل کار آن بود. دستگاه دو روز نیاز داشت تا لایه های با کیفیت بالا که می توانند دربرابر بارش سنگین باران نیز مقاوم باشند را تامین کند. کل پارکینگ عمدا بدون هیچ گونه زهکشی اضافی طراحی شده است. فینیشر توسط کارخانه آسفالت Ammann تامین و عملیات توسط Imboden انجام شد.

این تیم به کمتر از یک روز برای لایه پایه و یک روز برای لایه رویی نیاز داشت. مساحت پارکینگ 5400 مترمربع با عرض 4-5 متر و ضخامت لايه 8.5 سانتی متر و عرض آسفالت 10 متر بود که تنها با AFT 700-3 انجام آن در یک روز و نیم امکان پذیر بود.

بهره وری چشمگیر بود؛ AFT 700-3 با موفقیت ظرفیت خروجی خود را تا 800 تن در ساعت نشان داد.

یادگیری استفاده از سیستم کنترل PaveManager 2.0 برای خدمه بسیار آسان بود. سیستم مدرن کل فرایند آسفالت را نظارت می کند و بازخورد دقیق را فراهم می کند.

همچنین TruckAssist، سیستم ارتباطی بین اپراتور ماشین و راننده کامیون را آسان می کند. Ammann همچنین مستندات آموزشی را برای رانندگان کامیون فراهم می کند.

ادغام سریع و یکپارچه در فرآیند کار ساخت و ساز شرکت، نشان دهنده رهبری Ammann در زمینه خدمات مشتری است.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21326