فروش ماشین آلات جنگلداری هدفمند کاترپیلار

فروش ماشین آلات جنگلداری هدفمند کاترپیلار

کاترپیلار تجارت ماشین آلات جنگلداری هدفمند خود را به Weiler شروع خواهد کرد. توافق نهایی فروش در مرحله مذاکره است، انتظار می رود که در اوایل سال 2019 نهایی شود.

فروش پیشنهادی شامل خط تولید محصولات جنگلداری از اسکیدرهای چرخدار، ترک فِلِر بانچرها، فِلِر بانچرهای چرخدار و لودرهای چنگکدار می باشد. فروش همچنین شامل کارخانه تولید و انبار در LaGrange واقع در جورجیا؛ مرکز نمایش و آموزش در ابورن واقع در آلاباما؛ و مرکز توزیع قطعات Prentice در اسمیتفیلد در کارولینای شمالی است.

تام پیلت، مدیر گروه صنایع ساخت و ساز کاترپیلار، گفت: "ما همچنان متعهد به حمایت از مشتریان جنگلداری و صنایع جنگلداری هستیم. فروش تجارت جنگلداری هدفمند، کاترپیلار و Weiler  را قادر می سازد تا از طریق شبکه فروشندگان، صنایع جنگلداری  را همانطور که مشتریان از فروش و خدمات پشتیبانی انتظار دارند، ارائه کنیم."
Weiler دارای یک سابقه طولانی در تولید تجهیزات هدفمند است که از طریق شبکه فروش کاترپیلار توزیع می شوند. 270 کارمند در این محل به کار خود ادامه خواهند داد.

کاترپیلار همچنان به ارائه بیل های مکانیکی جنگلداری که برای بارگیری، پردازش و سایر برنامه های کاربردی جنگلداری طراحی شده اند، ادامه می دهد. و این تجهیزات را نیز به صنایع جنگلداری عرضه خواهد کرد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21244