Bomag roller

غلطک ارتعاشی تک استوانه ای بوماگ Bomag

غلطک ارتعاشی تک استوانه ای بوماگ Bomag با مقیاس های شیب دار.غلطک ارتعاشی تک استوانه ای بوماگ با توانایی بالا رفتن تا 55 درصد می باشد.

با قطر استوانه 120 سانتیمتر و شعاع چرخشی 224 سانتیمتر، این غلطک ارتعاشی تک استوانه ای ایده آل برای تراکم دانه های تیز و انعطاف پذیر در کاربردهایی مانند حفاری، محوطه سازی، کندن یا ساخت خطوط لوله کشی هستند.

طبق گفته بوماگ، این ماشین آلات تنها مدل غلتک های استوانه ای هستند که دارای دو پمپ درایو است که به آنها اجازه صعود تا 55 را درصد میدهد.
با افزایش درجه تراکم، برای صرفه جویی بیشتر چراغهای LED زمانی که فشرده سازی مطلوب به دست می آید در نوار نورانی روشن می شوند. این سیستم، فشرده سازی بیش از حد را به اپراتورها هشدار می دهد. همچنین، نقاط نرم در مواد را شناسایی می کند.

یک روش جدید و ساده برای کنترل تیغه سطح مقطع جایگزین پدال پای قبلی با یک اهرم چند منظوره میشود. در این روش یک اهرم در نوک انگشتان اپراتور برای حرکات تیغه قرار داده می شود.

گزینه های انعطاف پذیر تیغه طیف وسیعی از برنامه های کاربردی را برای غلتک سری BW 124-5 گسترش می دهد که شامل توزیع مواد، برش عمودی و سطح بندی، در برنامه های ساخت و ساز و محوطه سازی می باشد.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2170