BOMAG BW 138 AD-5 Roller

غلتک آسفالت بوماگ BW 138 AD-5

غلتک آسفالت ارتعاشی BW 138 AD-5، با استوانه قطور و نیروی تراکم بالا طراحی شده است. این غلتک آسفالت دارای عرض 1.37 متر بوده و برای استفاده در خاک های دانه ای و آسفالت مناسب است. طبق گفته شرکت سازنده، غلتک جدید می تواند انواع وظایفی را که در برنامه های تجاری و شهری اجرا می شود، از جمله آسفالت پارکینگ های مسکونی و توسعه شهرها و جاده ها انجام دهد.

بررسی کامل به همراه خصوصیات غلتک آسفالت بوماگ BW 138 AD-5

غلتک با استفاده از یک موتور دیزلی با قدرت 45.1 اسب بخار که مطابق با استانداردهای انتشار سطح 4-F است طراحی شده است. سایبان ROPS به راحتی بدون استفاده از ابزار حمل می شود.
سیستم اندازه گیری تراکم بوماگ به نام Economizer  در حال حاضر برای مدل BW 138 AD-5 در دسترس است. چراغ های LED در نوار نور سیستم Economizer  به تدریج روشن شده و زمانی که بهینه سازی تراکم به دست آمد سیگنال می دهند. این سیستم همچنین به اپراتور درباره فشرده سازی بیش از حد هشدار می دهد و به شناسایی نقاط نرم در مواد کمک می کند.

غلتک آسفالت بوماگ BW 138 AD-5

قطر استوانه 90 سانتی متری جدید طراحی شده است تا سطح فشرده سازی استوانه را افزایش دهد. حالت های لرزه ای جلو و عقب اجازه می دهد اپراتور  با توجه به شرایط شغلی برای فشرده سازی بهتر غلتک را تنظیم کند.
یک سیستم اسپری آب تحت فشار با یک تایمر پنج گانه برای افزایش زمان عملیات بین پرکننده مخزن 81.9 گالنی طراحی شده است. فیلتر آب دوگانه در ورودی از پاشیدن آب از دهانه لوله جلوگیری می کند. پنج اسپری دهانه لوله در برابر انحرافات باد محافظت می شوند و طراحی شده اند تا پوشش یکنواختی را در عرض غلتک فراهم کنند و مانع جمع آوری مواد می شوند.

صفحه کلید کنترل پنل غلتک بوماگ BW 138 AD-5 برای ساده سازی عملیات برای اپراتورها با سطوح مختلف طراحی شده است. غلتک دارای اهرم های دوگانه کنترل است و سکوی اپراتور دید بیشتری را به هر دو لبه استوانه فراهم می کند.

غلتک آسفالت بوماک BW 138 AD-5 به تعمیر و نگهداری نیاز ندارد زیرا روغن کاری روزانه یا هفتگی نقاط را از بین برده است. مفصل نگهدارنده غلتک با استفاده از پیچ و مهره برای تسهیل خدمات ساخته شده است.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21212