عملیات خستگی ناپذیر با غلتک بوماگ مدل BW 151 AD-5

عملیات خستگی ناپذیر با غلتک بوماگ مدل BW 151 AD-5

غلتک جدید بوماگ مدل BW 151 AD-5 به عنوان یک غلتک ارتعاشی دو کاره برای عملیات خستگی ناپذیر طراحی شده است و برای انواع برنامه های کاربردی آسفالت ایده آل است.

فریم کامپکت غلتک بوماگ دارای یک شعاع چرخشی 439 سانتی متری برای مانور در پارکینگ ها، برنامه های کاربردی صنعتی و شهری است.

یک درام طویل 168 سانتیمتری، تراکم تولید بالا را در برنامه های بزرگ تجاری مانند جاده ها و بزرگراه ها ارائه می دهد.

همچنین، یک پلت فرم بزرگ بر روی غلتک BW 151 AD-5، فضای زیادی برای وسایل اپراتور مانند باکس ناهار و کت، را در کنار بهبود راحتی اپراتور فراهم می کند. ارتقاء داده شده برای کاهش خستگی و افزایش بهره برداری شامل بهبود دید، صندلی ضد ارتعاش، طول پلت فرم و چرخش برای دیدن لبه درام و هشدار در هنگام کار نزدیک شدن به مانع می باشد.

از آنجایی که پلت فرم دور از رانشگر قرار دارد، اپراتور BW 151 AD-5 به دور از گرما، اگزوز و ارتعاش دستگاه در محیط راحت تری کار می کند.

فشرده سازی مناسب

فرکانس ها و دامنه های ارتعاش دوگانه، علاوه بر کنترل لرزش درام جلو و عقب، باعث فشرده سازی مناسب اپراتور متناسب با نیازهای برنامه می شود.

درام ها با قطر 110 سانتی متر، تماس بیشتری با سطح دارند که مانع در هم گیر کردن و پرت شدن مواد می شوند. غلتک دارای فرکانس بالای 4200 ولت در دقیقه است که سرعت مطلوب غلتک را برای فشرده سازی مناسب و ایجاد سطح صاف فراهم می کند.

BW 151 AD-5 دارای موتور Tier 4 Final با قدرت 55.4 کیلووات است. عملکرد منحصر به فرد Bomag Ecomode به طور خودکار با سرعت موتور برای بارگیری هماهنگ شده و بدون از دست دادن قدرت یا بهره وری، تا 30 درصد صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش سطح سر و صدای عملیاتی را فراهم می کند. ویژگی Ecostop اختیاری غلتک به طور خودکار موتور را پس از یک فاصله بیکاری از پیش تعیین شده خاموش می کند تا از سوختن غیر ضروری سوخت جلوگیری شود.

تکنولوژی

BW 151 AD-5 با ارائه ویژگی های فشرده سازی آسفالت، تکنولوژی هایی را برای افزایش کیفیت آسفالت، کاهش فشرده سازی بیش از اندازه و صرفه جویی در وقت و هزینه ارائه می دهد. سیستم اندازه گیری فشرده سازی Economizer بوماگ، داده ها را در زمان واقعی در صفحه نمایش LCD، نشان داده و حدس و گمان را حذف می کند.

همانطور که سختی مواد افزایش می یابد، چراغ های بیشتری در صفحه نمایش روشن می شود تا اپراتور بتواند وقتی فشرده سازی مطلوب به دست می آید مطلع شود و مانع از ایجاد ترک در مخلوط شود. Economizer موجب صرفه جویی در زمان، پول و سوخت پیمانکاران می شود.

برای پیمانکاران که نیاز به ارائه مستندات کامل از تراکم محل کار دارند، سیستم مدیریت تراکم بوماگ (BCM)، نمودارهای تراکم مداوم را در زمان واقعی با استفاده از داده های GPS برای افزایش کیفیت آسفالت تولید می کند.

EasyService ( خدمات آسان)

مفهوم EasyService منحصر به فرد بوماگ در BW 151 AD-5 به پیمانکاران اجازه می دهد تا حداکثر بهره برداری و حداقل زمان سرویس و خدمات را داشته باشند. کاپوت موتور هیدرولیکی غلتک به صورت چرخشی باز شده و دسترسی بدون محدودیت به محفظه موتور و قطعات امکان پذیر است.

علاوه بر این، نقاط تخلیه، تمام مایعات را قادر می سازد تا بدون سرریز شدن، سریع تخلیه شوند.

سیستم اسپری آب تحت فشار غلتک با دوام و طول عمر بالا با یک پمپ دوگانه طراحی شده است که اگر یک پمپ خراب شود، کار متوقف نشود. 

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21485