عملکرد بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC88MR-11 در فضاهای باریک

عملکرد بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC88MR-11 در فضاهای باریک

بیل مکانیکی جدید کوماتسو مدل PC88MR-11 مجهز به بوم و بازوی چابک تر برای ارائه بهره وری بالا در فضاهای باریک است.

شعاع چرخش دم کاهش یافته در PC88MR-11 آن را برای کار در جاده ها، پل ها و مناطق شهری یا هرجایی که فضای محدودی دارد، ایده آل می کند. 

بیل مکانیکی 67.7 اسب بخاری با وزن عملیاتی 8500 کیلوگرم تا 8720 کیلوگرم، دارای هیدرولیک کمکی استاندارد جریان بالا با جوی استیک های متناسب است که قابلیت انعطاف پذیری را افزایش می دهد و کنترل دقیق اتصال را فراهم می کند. همچنین، یک تیغه درجه بندی استاندارد، پر کردن و کارایی درجه بندی سبک را بهبود می بخشد.

بیل مکانیکی PC88MR-11 با چرخش دم کوتاه که به منظور برتری در کارهای زیرزمینی یا ساخت و ساز عمومی در محیط های شهری طراحی شده است که بهتر از بیل های مکانیکی معمولی در فضاهای محدود کار می کند. طراحی بوم آن امکان حفاری موازی ساختمان ها یا موانع را فراهم می کند.

قدرت کم هزینه

بیل مکانیکی PC88MR-11 از یک موتور Tier 4 Final Komatsu SAA3D95E-1 بهره می برد. پکیج قدرت جدید با بازده بالا و کلاچ فن روان با هم کار می کنند تا مصرف کلی سوخت را تا 13 درصد کاهش دهند.

سیستم کاتالیزوری هوشمند و ساده گرد و غبار، بدون فیلتر، ذرات دیزل را حذف می کند تا نیازهای نگهداری و هزینه مالکیت را کاهش دهد.

سرعت بوم و نوسان سریعتر، همراه با سرعت پاسخگویی سریع بازو، کار خاکبرداری و تسطیح را با PC88MR-11 راحت تر و کارآمدتر می کند.

شش حالت کار

بیل مکانیکی شامل شش حالت کار است که به اپراتور اجازه می دهد تا ماشین را مطابق با وظایف مورد نیاز، چه برای عملکرد و چه برای صرفه جویی در مصرف سوخت، تنظیم کند.

همچنین، اپراتورهای PC88MR-11 قادر به کار راحت در کابین ساکت و تهویه هوا مناسب هستند و از یک صندلی ضد ارتعاش، رادیو بلوتوث و یک مانیتور با وضوح بالا همراه با دوربین دید عقب بهره می برند. درب کشویی کابین ورود و خروج را در فضاهای محدود آسان می کند و چراغ های LED دید عالی در شب را فراهم می کنند.

تعمیر و نگهداری دوره ای با درهای بزرگ و دسترسی آسان در سطح زمین به نقاط سرویس، کارآمد شده است.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21635