عرضه کارخانه ای کنترل درجه دو بعدی و سه بعدی هیتاچی

عرضه کارخانه ای کنترل درجه دو بعدی و سه بعدی هیتاچی

هیتاچی اعلام کرده است که بیل های مکانیکی سفارشی اکنون با کنترل درجه دو بعدی و کنترل درجه سه بعدی Solution Linkage در دسترس می باشند. 

این فناوری جدید ضمن کاهش هزینه های عملیاتی روزانه، بهره وری را افزایش می دهد و به اپراتورها این امکان را می دهد که زمان کمتری را برای گرفتن درجه مناسب صرف کنند.

فناوری کنترل درجه هیتاچی در ZX210-6 ، ZX210LC-6 و ZX350LC-6 در کانادا و ایالات متحده موجود است.

جاستین استگر، مدیر بازاریابی راه حل های توسعه محیط کار و محیط های زیرزمینی در بخش ساخت و ساز و استخراج هیتاچی، گفت: "به اشتراک گذاشتن این راه حل برای مشتریان به منظور افزایش کارایی بسیار هیجان انگیز است. ما می دانیم که فناوری کنترل درجه، آینده صنعت بیل مکانیکی است و ما خوشحالیم که آپشن های مختلفی را برای مشتریان خود فراهم می کنیم".

با استفاده از فناوری کنترل درجه هیتاچی، دستگاه بازو، بوم و باکت را کنترل می کند. با به کارگیری این فناوری، اپراتورهای باتجربه تر قادر به دستیابی به درجه صحیح و کارآمدتر هستند و اعضای خدماتی که قبلاً باید درجه را بررسی می کردند اکنون می توانند در جای دیگری در سایت مشغول به کار شوند.

Solution Linkage 

کنترل درجه سه بعدی Solution Linkage همراه با سیستم ماهواره ای ناوبری جهانی (GNSS) موقعیت و ارتفاع را با توجه به یک مرجع جهانی کنترل می کند. 

کنترل درجه دو بعدی ارتفاع لبه برش را با توجه به یک مرجع جهانی کنترل می کند. فناوری کنترل درجه دو بعدی همچنین می تواند از طریق نمایندگی های فروش بیل مکانیکی هیتاچی به کنترل درجه سه بعدی ارتقا یابد.

استگر گفت: " کنترل درجه دو بعدی و کنترل درجه سه بعدی Solution Linkage، فناوری پیشرفته درجه را با هیدرولیک روان و زمان چرخه سریع بیل های مکانیکی هیتاچی متحد می کنند. این باعث صرفه جویی در وقت می شود و به عملکرد عالی اپراتورهای خوب کمک می کند." 

سیستم کنترل درجه شامل یک ویژگی حفاظتی حفاری بیش از حد است و با جلوگیری از حفاری بیش از یک سطح یا عمق مشخص، احتمال حفاری بیش از حد را کاهش می دهد. با جلوگیری از حفر بیش از حد، اپراتورها می توانند کارها را به سرعت تمام کنند و هزینه های مواد و سوخت را کاهش دهند.

Virtual Front 

ویژگی Virtual Front به صورت هیدرولیکی و خودکار برخورد لبه برش باکت به ماشین را محدود و متوقف می کند. همچنین، اپراتورها می توانند برای جلوگیری از آسیب هنگام کار در اطراف موانع محل کار، مرزهای مجازی تعیین کنند. ویژگی های سقف مجازی، طبقه مجازی، چرخش مجازی و دیوار مجازی با نزدیک شدن دستگاه به نقاط تنظیم شده، هشدارهای دیداری و شنیداری را به اپراتور ارائه می دهند و به اپراتورها این امکان را می دهد تا روی بهره وری تمرکز کنند.

هیتاچی چهار آپشن برای فناوری مدیریت درجه به مشتریان ارائه می دهد: راهنمای درجه دوبعدی، هدایت درجه سه بعدی، کنترل درجه دوبعدی و کنترل درجه سه بعدی Solution Linkage.

فناوری مدیریت درجه یکپارچه هیتاچی به لطف نصب و کالیبراسیون کارخانه آماده کار می شود. همچنین این سیستم ها به طور کامل توسط نمایندگی های بیل مکانیکی هیتاچی پشتیبانی می شوند. ادغام ماشین به شما اطمینان می دهد که از اجزای اصلی مانند سنسورها محافظت می شود. داده های سیستم برای تجزیه و تحلیل با ZXLink کار می کنند، بنابراین می توان سلامت دستگاه را کنترل کرد تا پروژه ها در مسیر خود قرار گیرند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21629