ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی - پوشش اختصاصی

ششمین نمايشگاه بين المللي حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته Railexpo2018 با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمايت راه آهن ج.ا.ا. ، انجمن صنایع ریلی ایران و انجمن شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته و دیگر ارگانها و انجمنهای ذیربط از تاریخ ۲۹خرداد لغايت ۱ تیرماه سال ۱۳۹۷ توسط شركت نمايشگاهي ميلاد نور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

هدف از برگزاري نمايشگاه فوق ارائه آخرين دستاوردها و تكنولوژي و همچنین تبادل اطلاعات و تجربیات در زمینه صنعت حمل و نقل ریلی مي باشد. برگزاری موفقیت آمیز دوره های پیشین نمایشگاه مذکور در کنار استقبال کم نظیر تولیدکنندگان و فعالان داخلی به همراه توجه شرکت های مطرح بین المللی در حوزه صنایع و خدمات حمل و نقل ریلی موجب شده تا نمایشگاه مذکور بعنوان بزرگترین و مهم ترین رویداد ریلی کشور به شمار آید.

از این رو؛ با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه این نمایشگاه که در نوع خود بزرگترین و معتبرترین و شناخته شده ترین رویداد داخلی و بین‌المللی در کشور است و اینکه نمایشگاه مذکور از یک سو نقش مهمی در تبادل اطلاعات فنی بازرگانی و آشنایی هرچه بیشتر صاحبان صنایع ذینفعان و دست‌اندرکاران را با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان فراهم می‌آورد و از سوی دیگر توان تولید و صادرات کشور را معرفی و به نمایش می‌گذارد.

پوشش اختصاصی راه ما مگ از این نمایشگاه را میتوانید در کلیپ زیر مشاهده بفرمایید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2176