شرکت ولوو نسل بعدی غلتک را معرفی میکند

شرکت ولوو نسل بعدی غلتک را معرفی میکند

شرکت ولوو نسل بعدی غلتک های ترکیبی را معرفی میکند. شرکت ولوو غلتک های CR30B و CR35B را با آخرین تکنولوژی موتور و ویژگی هایی کامپکت، برای پروژه هایی با مقیاس کوچک و فشرده طراحی کرده است.

ماشین های نسل بعدی در پلت فرم مدل های قبلی ساخته شده و می توانند در انواع برنامه های کاربردی مانند راه های اختصاصی، مسیرهای کوچک و یا شانه ی جاده ها مورد استفاده قرار گیرند.

غلتک ها از ارتعاش فرکانس بالای استوانه جلویی برای رسیدن به اهداف چگالی استفاده می کنند و چهار چرخ عقب پنوماتیک مواد فشرده شده را کنترل کرده و از نفوذ پذیری و صاف بودن آنها اطمینان حاصل می کنند.

هر دو مدل ولوو با یک موتور کم مصرف Kubota 49.6 اسب بخاری و سیستم بازسازی شده منفعل که فیلتر ها را به صورت خودکار پاک می کند، عرضه می شود.

قابلیت تمیز کردن خودکار فیلتر نیاز دستگاه را برای توقف کردن از بین برده است. مصرف سوخت نیز با ویژگی خاموش شدن خودکار کاهش می یابد؛ به این صورت که سرعت موتور را زمانی که کنترل ها بیش از 60 ثانیه غیر فعال هستند کاهش می دهد.

فشرده سازی پایدار

به گفته ولوو، غلتک های ترکیبی CE CR30B و CR35B ، به دلیل تعدادی از ویژگی های پیشرفته، فشرده سازی پایداری را ارائه می دهند. ویژگی ارتعاش خودکار به طور خودکار لرزش را زمانی که دستگاه به سرعت 2.4 کیلومتر بر ساعت می رسد می گیرد و هنگامی که سرعت به کمتر از 1.9 کیلومتر بر ساعت می رسد به منظور کاهش خطر فشرده سازی بیش از حد، رها می کند.

برای بهینه سازی کیفیت آسفالت کردن، لبه های درام برداشته می شوند تا از علامت گذاری در حین آسفالت کاری جلوگیری شود.

سیستم اسپری آب تحت فشار و یک مخزن امولسیون جداگانه از جمع آوری مواد جلوگیری می کند. همچنین، اپراتور می تواند سرعت جریان آب و امولسیون را برای بهره وری بیشتر و سهولت استفاده به صورت مستقل تنظیم کند.

سهولت عملیات توسط کنسول جانبی و صفحه نمایش جدید افزایش می یابد و اپراتورها را قادر می سازد تا تنظیمات را در هنگام کار انجام دهند.


صندلی کشویی

صندلی اپراتور می تواند براساس خواسته فرد و نیازهای کاری به صورت کشویی تنظیم شود. برای افزایش دقت کار، کاپوت موتور شیب دار است و یک دید مستقیم از محیط کار را ارائه می دهد.


بهره برداری بیشتر

برای بهبود بهره برداری، شرکت ولوو موقعیت پایینی را برای آب و مخازن امولسیون به منظور پر کردن سریعتر و آسانتر بین مواد در نظر می گیرد، در حالی که یک سیستم اسپری آب 300 لیتری، به زمان بیشتری برای پر کردن نیاز دارد.
کاپوت لولایی دستگاه، دسترسی آسان به موتور، هیدرولیک، فیوزها و رله ها را برای خدمات سریع و راحت فراهم می کند. ولوو همچنین طیف وسیعی از راه حل ها را برای بهینه سازی زمان کارکرد دستگاه و کاهش هزینه های عملیاتی ارائه می دهد.

غلتک های CR30B و CR35B سازگار با فناوری ابزار و MATRIS هستند که به سرعت زمان تشخیص کمک می کنند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21196