شرکت ولوو بیل مکانیکی 20 تنی خود مدل EC200E را معرفی می کند

شرکت ولوو بیل مکانیکی 20 تنی خود مدل EC200E را معرفی می کند

شرکت ولوو در حال عرضه بیل مکانیکی 20 تنی خود مدل EC200E به بازار امریکای شمالی است.

EC200E اولین بار در bauma رونمایی شد و مدل جدید بیل مکانیکی بین 16 و 22 تن را ارائه می دهد.

ملکر جرنبرگ، رئیس شرکت ولوو، گفت: "این محصول در بخش رقابتی و تقاضای طبقه متوسط است. این بیل مکانیکی برای ساخت خانه و زیرساخت های جاده ای مناسب شناخته می شود. ما امید زیادی به این محصول داریم، چرا که برای صاحبان آن سود زیادی دارد."

EC200E دارای حداکثر دسترسی حفاری 10 متر و حداکثر عمق حفاری 6.8 متر با ظرفیت بالابری 7.320 کیلوگرم است. بیل مکانیکی با موتور Tier 4 Final D4 Volvo  با قدرت 115 کیلووات مجهز شده است.

لوله هیدرولیکی X1

EC200E با لوله هیدرولیکی X1 و همچنین یک سیستم مدیریت پیوست مجهز شده که اجازه می دهد تا پیش تنظیم جریان هیدرولیکی و فشار برای حداکثر 20 فایل پیوست مختلف فراهم شود. همچنین دستگاه دارای اتصالات سریع است، به طوری که فایل های پیوست را آسان تر و سریع تر تغییر می دهد.

EC200E همچنین توانایی حمل شدن در یک تریلر را دارد.

این بیل مکانیکی همچنین دارای ویژگی های خاموش شدن خودکار موتور و حالت اکو برای افزایش کارایی سوخت است. حالت های یکپارچه کار، دور در دقیقه (rpm) موتور و جریان هیدرولیکی، این این امکان را فراهم می آورد که اپراتورها به راحتی بتوانند تعادل کامل قدرت و کنترل را به دست آورند.

برای ایمنی، ولوو با استفاده از یک کابین ROPS ضد ارتعاش و همچنین دسترسی آسان به دستگاه از سمت راست عرضه می شود.

برای بهبود کارایی، EC200E شامل فیلترهای گروهی و سیستم های خنک کننده تک لایه است که از سطح زمین به راحتی قابل دسترسی هستند.

EC200E یک مدل جدید در طبقه بیل مکانیکی Crawler Diggers بین EC160E و EC220E است. این برای مشتریانی طراحی شده است که نیاز به یک بیل مکانیکی سبک و متوسط ​​دارند.

این مقدمه یک سال رکورد در فروش و خدمات برای ولوو در سال 2018 است.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21462