شرکت اکاسکادیا مدل الکتریکی eM2 را رونمایی می کند

شرکت اکاسکادیا مدل الکتریکی eM2 را رونمایی می کند

فرایت لاینر (Freightliner) الکتریکی میشود: این شرکت کامیون ساز اکاسکادیا (eCascadia)، مدل الکتریکی eM2 را رونمایی می کند.

اکاسکادیا فرایت لاینر دارای موتور 730 اسب بخار قدرتمند است. باتری های آن 550 کیلووات بر ساعت است که ظرفیت قابل استفاده ای حدود 250 مایل/90 دقیقه و توانایی بارگیری تا 80% را دارد. تراکتور سری 8 برای توزیع و تخلیه محلی و منطقه ای طراحی شده است.کوچکتر eM2 دارای 480 اسب بخار است. باتری 325 کیلو وات بر ساعت ظرفیت قابل استفاده ای را به خود اختصاص داده و که مسافت  230 مایل را طی میکند. شارژ 60 دقیقه ای، باتری ها را تا حدود 80 درصد شارژ می کند و میتوانند مسافت حدود 184 مایل را طی کنند. هدف eM2 توزیع و تحویل محلی ، تحویل مواد غذایی و آشامیدنی و برنامه نهایی آن تدارکات نظامی است.

نیلسن، رئیس جمهور آمریکای شمالی، می گوید: "وسایل نقلیه الکتریکی سنگین بزرگترین چالش های مهندسی را نشان می دهند، اما آنها همچنین بهترین آزمایشگاه های یادگیری هستند."

نیلسن اذعان کرد که تحرک الکترونیکی هنوز با چالش هایی همراه است که شامل یک زیرساخت شارژ ضعیف و شبکه خدماتی است. DTNA  منبع شرکت دایملر یکی از اعضای بنیاد( (CharINاست که این بنیاد برای توسعه یک سیستم شارژ استاندارد برای وسایل نقلیه باتری ای تلاش میکند.
نیلسن می گوید: "ما همه چیز را برای مقابله با چالش برق در آمریکای شمالی داریم. مسیر ما برای تحرک الکترونیکی طراحی شده است. بدون زیرساخت برای حمایت و شارژ این وسایل الکترونیکی، هیچ کامیون الکتریکی در جاده وجود نخوهد داشت. "

اکاسکادیا و eM2 هر دو در سال2021 تولید می شوند. امسال فرایت لاینر قصد دارد تا ناوگان الکتریکی نوآوری از 30 وسیله نقلیه را برای آزمایش در شرایط واقعی ارائه دهد.

مارتین دام، عضو هیئت مدیره دایملر، می گوید: "مشتریان به یک کامیون الکترونیکی علاقه مند نیستند.آنها به بهترین راه حل ممکن علاقه مند هستند."

دام می افزاید که این شرکت به دنبال ارائه یک « راه حل همه جانبه» است که شامل زیرساخت شارژ و پشتیبانی پس از فروش خواهد بود.
.

دام می گوید: "با ایجاد گروه جدید جهانی تحرک الکترونیکی ما می توانیم اثربخشی سرمایه گذاری های مان را در این فن آوری کلیدی و راهبردی به حداکثر برسانیم. این امر ما را قادر می سازد تا بهترین راه حل در سیستم های باتری، سیستم های شارژ یا مدیریت انرژی را به مشتریان خود ارائه دهیم. تحرک الکترونیکی یکی از بخش های مهم در شرکت ما برای آینده است. "
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2177