شرکت استرانگ کو مدیر اجرایی جدید را معرفی می کند

شرکت استرانگ کو مدیر اجرایی جدید را معرفی می کند

شرکت Strongco الیور ناچوسکی را به عنوان معاون رئیس و مدیر اجرایی (COO) معرفی کرده است.

پیش از انتصاب، ناچوسکی به عنوان معاون ارشد Strongco در زمینه تجهیزات و ماشین آلات ساخت و ساز مشغول به کار بود.

"در طی چند سال گذشته، Strongco تغییری چشمگیر در موقعیت کسب و کار و تمرکز بر نقاط قوت اصلی خود داشته است. رابرت بئتل، رئیس این شرکت، گفت:" ایجاد نقش COO رهبری متمرکز تری را با هدف ارائه برتری عملیاتی در ثبات، پایداری و رشد استراتژیک فراهم خواهد کرد."
وی افزود:" الیور سال های زیادی در Strongco خدمت می کند و رهبری او را به خوبی در هدایت طرح های عملیاتی ما در سراسر واحد های کسب و کار می توان دید. از طرف هیئت مدیره، من منتظر هستم که او این تجربه و تعهد را در پست جدید خود اجرا کند."

به عنوان معاون رئيس Strongco و COO، الیور تمام عملیات ها، از جمله تجهیزات ساخت و سازی، جرثقیل ها و وضعیت مالی را نظارت خواهد کرد و نقش کلیدی در هماهنگ سازی و ادغام کسب و کار برای حداکثر کارایی و پاداش را ایفا خواهد کرد.

الیور در سال 1996 به شرکت پیوست. او دارای عناوین زیادی مانند کنترل کننده بخش غربی شرکت بود. در سال 2004، او به عنوان دستیار مدیر دفتر و مدیر اعتبار ملی و بعدا مدیر اعتبار ملی و دفتر دارایی پذیرفته شد. در سال 2008، الیور مدیر عملیات، جرثقیل و بخش انتقال مواد شد. در سال 2012، وی به عنوان یکی از مدیران سیستم مدیریت فروش، رهبری اجرای سیستم کامپیوتری جدید SA Strongco منصوب شد. در سال 2013، او معاون رئيس منطقه شد. در سال 2016 معاونت رئيس تجهیزات ساخت و ساز و رهبری Strongco و چندین بخش از ولوو را به عهده گرفت.

ناچوسکی گفت: "این زمان هیجان انگیز برای Strongco از نظر تحول استراتژیک شرکت است. در همکاری با تیم قوی ما، من منتظر فرصت برای راندن کسب و کار به جلو هستم."

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21229