شبیه ساز بولدوزر CM Labs

شبیه ساز بولدوزر CM Labs

شبیه ساز بولدوزر CM Labs اجازه می دهد تا اپراتورهای کارآموز "خاک" را احساس کنند.

CM Labs که شبیه سازی ها را برای آموزش جرثقیل و دیگر تجهیزات سنگین به اپراتورها توسعه می دهد، یک بسته آموزشی جدید را با هدف ارائه یک شبیه سازی فراگیر برای اپراتورهای جدید بولدوزر معرفی کرده است.

طبق گفته CM Labs ، بسته جدید آموزشی شبیه ساز بولدوزر، تازه کارها را با چالش های معمول مانند تنظیم درست زاویه تیغه و یادگیری نحوه حفظ مواد در مقابل تیغه مواجه می کند. با این حال، شبیه ساز همچنین شامل تمرینات پیشرفته آموزشی مانند حفاری ورودی زهکشی، سنجش نوین گودال، بارگیری و تخلیه تریلر می باشد.
شرکت می گوید، ویژگی کلیدی این شبیه ساز بولدوزر، این است که به کارآموزان اجازه می دهد تا احساس منحصر به فرد هل دادن خاک و متراکم سازی مواد را تجربه کنند.

بسته آموزشی بازخوردهای فراگیری را با شبیه سازی اثر متقابل بین تمام عناصر مجازی شبیه سازی شده ازجمله خاک، تیغه، انتقال و موتور، فراهم می کند و تمام تغییرهایی که شما انتظار دارید برعملکرد دستگاه در دنیای واقعی تأثیر بگذارید را نشان می دهد.

CM Labs می گوید که وقتی تیغه شش جهته در این شبیه ساز، خاک را لمس می کند، انتقال و موتور بر روی شبیه ساز بولدوزر درگیر شده و واکنش هایی را نشان می دهند که نزدیک به مدل واقعی است.
اما این تنها عناصر ماشین نیست که CM Labs شبیه سازی کرده است. بسته آموزشی شبیه ساز بولدوزر همچنین شامل تکنولوژی شبیه سازی جدید خاک است که اولین بار در سال جاری در بسته آموزشی بیل مکانیکی شبیه ساز عرضه شد. این شرکت می گوید که این شبیه سازی خاک یک تجسم پیشرفته است که شامل دهه ها توسعه می باشد و با حضور در بسته های جدید بولدوزر و بیل مکانیکی، اولین برنامه تجاری خود را نشان می دهد.

شبیه ساز همچنین می تواند با ایستگاه عملیاتی مربی CM Labs در ارتباط باشد که به مربیان اجازه می دهد پارامترها و شرایط عملیاتی که شامل عملیات در آب و هوای نامساعد و عملیات شبانه است را تنظیم کنند.
تمرینات شبیه ساز شامل راهنمایی های روی صفحه، بهترین نکات عملکرد و شاخص های عملکرد است که به کارآموزان اجازه می دهد تا به صورت مستقل یا تحت یک برنامه آموزشی زیر نظر مدرس آموزش ببنند.

تمرینات همچنین راه حل های متعددی را ارائه می دهند که اپراتورها را قادر می سازد تا مهارت، خلاقیت و ارزیابی خود را همانطور که در یک محیط کاری واقعی کار می کنند، انعطاف دهند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21261