شبیه ساز آموزشی Vortex و ایستگاه آموزشی Signalperson

شبیه ساز آموزشی Vortex و ایستگاه آموزشی Signalperson

اپراتورهایی که با شبیه سازهای Vortex آموزش می بینند، مهارت هایی را که در دنیای واقعی برای کار با تجهیزات سنگین نیاز دارند، بدست می آورند. شبیه سازهای Vortex قادر به رفع نیازهای آموزشی متناسب با بودجه هستند که امروزه کامل ترین و واقع گرایانه ترین آموزش شبیه سازی را ارائه می دهند.

 چرا با شبیه سازهای Vortex تمرین کنید؟

پرورش اپراتورهای ایمن تر

 آنها را برای روال معمول و غیر منتظره آماده کنید: کارآموزان می توانند عملیات های چالش برانگیز در دنیای واقعی را در یک محیط کاملا ایمن، تمرین کنند.

آموزش بهره وری های واقعی

 شبیه ساز Vortex به صورت عینی وارد شده و معیارهای کلیدی را ثبت می کند، بنابراین شما می توانید استفاده سودمند و اقتصادی را آموزش ببینید.

در هر کجا و در هر زمان آموزش ببینید

 بدون نیاز به اتصال تجهیزات: شبیه سازهای Vortex منبع همیشه در دسترس هستند، فرقی ندارد که آب و هوا چطور باشد.

کاهش خرابی و آسیب رسیدن به تجهیزات

استفاده از تجهیزات برای کارآموزان تازه کار مشکل است. قبل از اینکه آنها را به ماشین واقعی ببرید، عملکردشان را در شبیه ساز Vortex بالا ببرید. شبیه سازهای Vortex فاصله بین کلاس و محل کار را پر می کنند.

ایستگاه آموزشی Signalperson

 ایستگاه آموزشی Signalperson آزمایشگاه CM به اپراتورهای مبتدی اجازه می دهد تا به صورت دسته جمعی آموزش ببینند تا کارآیی و ارتباطات را بهبود بخشند. در حالیکه یکی از کارآموزان بر روی جرثقیل شبیه ساز Vortex کار می کند، یکی دیگر از کارآموزان با ارائه سیگنال ها و هدایت عملیات به سمت یک عملیات موفقیت آمیز از طریق وب کم و نمایشگر تصویری همکاری می کند.

 شما به صورت تیمی کار می کنید بنابراین باید به صورت تیمی آموزش ببینید.

 یادگیری مشارکتی تیم های موثری ایجاد می کند. از برنامه ریزی شغلی تا بازبینی پس از عملیات، ایستگاه آموزشی Signalperson آزمایشگاه CM به اپراتورهای مبتدی اجازه می دهد تا با همکاری با یکدیگر برای توسعه کارایی و ارتباطات کارآمد تلاش کنند.

ایستگاه آموزشی Signalperson آزمایشگاه CM نه تنها موجب کاهش هزینه های آموزشی با آموزش اعضای تیم به طور همزمان می شود بلکه اپراتورها را با روش های منحصر به فردی که در دنیای واقعی بیش از حد خطرناک یا گران قیمت است، آموزش می دهد.

 جا دادن Signalperson در یک شبیه سازی کار باعث افزایش مشارکت و انگیزه های کارآموزی می شود و این باعث می شود که یک پلت فرم موثر برای یادگیری باشد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21388